«Чотири вітри» Крістін Генна

«Чотири вітри» Крістін Генна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4503 переглядів
4503 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чотири вітри» Крістін Генна (анотація)

Книгу «Чотири вітри» Крістін Генна, американська письменниця, написала для того, щоб показати, що люди часом і самі не знають, на що вони здатні, аж поки життя не кине їм виклик і не змусить проявити свій характер у повній мірі. Іноді буває так, що доводиться чинити опір обставинам і умовам, і тоді той, кого вважали слабким, раптом може продемонструвати неймовірну силу.

Головна героїня цієї історії все життя чула на свою адресу лише антикомпліменти. Їй казали, що вона негарна, слабка, немічна. Так, за нею доглядали, але вона не відчувала, щоб хтось її любив. У родині вона почувалась якимось тягарем, тому намагалась поводитись якомога тихіше, щоб нікому не заважати і не привертати до себе особливої уваги. Їй здавалось, що вона просто зайва. Та одного дня все кардинально змінилось…

Ельза опинилась у якомусь іншому світі – незнайомому і дивному. Тут її чекало зовсім інше життя. І хоч у новій реальності у неї теж було багато випробувань і важких ситуацій, але тут вона вже не почувалась такою слабкою. Як виявилось, в ній достатньо сил, щоб не лише самій вижити, а щоб ще й інших підтримувати.

Її вважали розніженою дівчинкою, яка ні на що не здатна, а життя показало, що духом вона сильніша за інших, тому там, де інші здаються, вона продовжує триматись. А про те, де саме героїня опинилась і що її там чекало, варто прочитати у романі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чотири вітри» Крістін Генна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чотири вітри» Крістін Генна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *