«Дивовижна подорож Нільса з дикими гусьми (Чудесна мандрівка Нільса з дикими гусьми)» Сельма Лаґерлеф (Лагерлеф)

«Дивовижна подорож Нільса з дикими гусьми (Чудесна мандрівка Нільса з дикими гусьми)» Сельма Лаґерлеф (Лагерлеф)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3873 переглядів
3873 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дивовижна подорож Нільса з дикими гусьми (Чудесна мандрівка Нільса з дикими гусьми)» Сельми Лаґерлеф (анотація)

Скандинавські казкарі подарували молодим українцям та їх батькам величезну кількість цікавих творів. Серед них – книга «Дивовижна подорож Нільса з дикими гусьми». Без сумніву, на цій казці виросло не одне покоління українських дітей. Вона й досі залишається популярною серед поціновувачів не тільки цікавої, але й повчальної дитячої літератури. Про що розкаже нам одна з найвідоміших письменниць Швеції? Дізнаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Дивовижна подорож Нільса з дикими гусьми» Сельми Оттілії Лувіси Лаґерлеф українською мовою.

Казка перенесе нас в далеке минуле. Загадкова країна Лапландія – місце, де збуваються таємні дитячі мрії. Юний Нільс знаходить тут чудового друга – гусака по імені Мартин. Разом вони відправляються в цікаву подорож по безкрайнім просторам Скандинавії, час від часу потрапляючи в доволі небезпечні ситуації.

Казка вчить дітей бути мужніми та віданнями своїм товаришам. Адже якою б скрутною не була ситуація, тільки справжні друзі пожертвують своїми планами і наважаться прийти на допомогу. Лише вони дадуть корисну пораду або вкажуть правильний шлях.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дивовижна подорож Нільса з дикими гусьми (Чудесна мандрівка Нільса з дикими гусьми)» Сельми Лаґерлеф українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дивовижна подорож Нільса з дикими гусьми (Чудесна мандрівка Нільса з дикими гусьми)» Сельми Лаґерлеф

Одна відповідь до “Дивовижна подорож Нільса з дикими гусьми (Чудесна мандрівка Нільса з дикими гусьми)”

  1. Настя Настя сказав:

    Чудесна мандрівка Нільса з дикими гусьми класна казочка для дітей та дорослих, рідко зустрінеш подібне в сучасних книжках. Мені з донькою хотілось зазирнути в кожну шпаринку, кожний куточок, раджу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *