«Чудовий ранок мільйонерів. Як не проспати своє багатство» Гел Елрод, Девід Осборн

«Чудовий ранок мільйонерів. Як не проспати своє багатство» Гел Елрод, Девід Осборн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
304 переглядів
304 переглядів

Про книгу «Чудовий ранок мільйонерів. Як не проспати своє багатство» Гела Елрода, Девіда Осборна

Книга «Чудовий ранок мільйонерів. Як не проспати своє багатство» – робота трьох авторів: Гела Елрода, Девіда Осборна та Гонорі Кордер. Всі троє є спеціалістами в сфері бізнесу та маркетингу, що хочуть поділитися з допитливими читачами порадами, які допоможуть їм не тільки в фінансових, а й в повсякденних справах.

Головна мета книги – донести до читача думку, що прокидатись зранку – є невідкладною складовою успіху. Для цього автори підготували декілька порад, що стануть у пригоді кожному. Тайм-менеджмент – це складова майже будь-якої успішної справи.

Разом з тим, автори показують комплекс звичок, що стануть у пригоді людям, які все ж наважаться на зміну свого денного циклу задля підвищення його продуктивності. Досягнути можна більшого успіху, читаючи онлайн книгу «Чудовий ранок мільйонерів. Як не проспати своє багатство» за авторства Гела Елрод, Девіда Осборна та Гонорі Кордер українською мовою, користуючись нашим електронним ресурсом.

Майже всіх мільйонерів та просто успішних людей об’єднує одна річ – всі вони використовують свій час максимально продуктивно, тому що час є тим ресурсом, який неможливо поповнити чи відновити. В книзі є чимало порад про те, куди інвестувати власний час, який ви отримуєте, якщо прокидаєтеся раніше за всіх. Наприклад, читання, спорт чи продумування власних планів на майбутнє.

Дізнатись про способи покращити своє життя можна, скачавши книгу «Шлях митця» Джулії Кемерон безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чудовий ранок мільйонерів. Як не проспати своє багатство» Гела Елрода, Девіда Осборна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *