«Чудовий ранок мільйонерів. Як не проспати своє багатство» Гел Елрод, Девід Осборн

«Чудовий ранок мільйонерів. Як не проспати своє багатство» Гел Елрод, Девід Осборн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3508 переглядів
3508 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чудовий ранок мільйонерів. Як не проспати своє багатство» Гела Елрода, Девіда Осборна (анотація)

Книга «Чудовий ранок мільйонерів. Як не проспати своє багатство» – робота трьох авторів: Гела Елрода, Девіда Осборна та Гонорі Кордер. Всі троє є спеціалістами в сфері бізнесу та маркетингу, що хочуть поділитися з допитливими читачами порадами, які допоможуть їм не тільки в фінансових, а й в повсякденних справах.

Головна мета книги – донести до читача думку, що прокидатись зранку – є невідкладною складовою успіху. Для цього автори підготували декілька порад, що стануть у пригоді кожному. Тайм-менеджмент – це складова майже будь-якої успішної справи.

Разом з тим, автори показують комплекс звичок, що стануть у пригоді людям, які все ж наважаться на зміну свого денного циклу задля підвищення його продуктивності. Досягнути можна більшого успіху, читаючи онлайн книгу «Чудовий ранок мільйонерів. Як не проспати своє багатство» за авторства Гела Елрод, Девіда Осборна та Гонорі Кордер українською мовою, користуючись нашим електронним ресурсом.

Майже всіх мільйонерів та просто успішних людей об’єднує одна річ – всі вони використовують свій час максимально продуктивно, тому що час є тим ресурсом, який неможливо поповнити чи відновити. В книзі є чимало порад про те, куди інвестувати власний час, який ви отримуєте, якщо прокидаєтеся раніше за всіх. Наприклад, читання, спорт чи продумування власних планів на майбутнє.

Дізнатись про способи покращити своє життя можна, скачавши книгу «Шлях митця» Джулії Кемерон безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чудовий ранок мільйонерів. Як не проспати своє багатство» Гела Елрода, Девіда Осборна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чудовий ранок мільйонерів. Як не проспати своє багатство» Гела Елрода, Девіда Осборна

Одна відповідь до “Чудовий ранок мільйонерів. Як не проспати своє багатство”

  1. Ірина Ірина сказав:

    Чудовий ранок мільйонерів дуууже корисна книжка, так мотиваційно мене ще ніхто не заряджав. Тепер я розумію, чому шкідливо спати до 12, треба прокидатись рано та жити це життя, випивати його до останньої краплі. Я навіть почала змінювати свою погану звичку – рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *