«Чума (збірник)» Альбер Камю

«Чума (збірник)» Альбер Камю

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4813 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чума (збірник)» Альбера Камю (анотація)

Кожна епідемія забирає життя в тисячі людей, це явище переслідує весь світ в кожному столітті. Книга «Чума (збірник)» Альбера Камю — це приклад історії, яка мала велике значення в літературному світі в цілому.

Події розгортаються в ХХ століття, в центрі твору ціле місто, яке переживає чуму. Під «чумою» автор ховає фашизм, який в той час розпливався по усьому світу. Душевний та моральний стан людей, яким не пощастило жити в той час. Що вони відчували та як жили? Чи можливо це забути? Радимо читати онлайн усім книгу «Чума (збірник)» Альбера Камю українською мовою.

Цей роман можна віднести до історичних, тому що ніхто до цього так детально не описував страждання людей, які жили в цей буремний час, коли щури занесли цей вірус та заразили людей. В страшенних муках помирали усі – й щури, й люди.

Cкачати книгу «Чума (збірник)» Альбера Камю українською мовою можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чума (збірник)» Альбера Камю українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Чума (збірник)» Альбера Камю українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чума (збірник)» Альбера Камю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *