«Чуття і чутливість» Джейн Остін

«Чуття і чутливість» Джейн Остін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1326 переглядів
1326 переглядів

Про книгу «Чуття і чутливість» Джейн Остін

Поціновувачам класичної зарубіжної літератури Джейн Остін запам’яталась не тільки як неперевершений майстер драми, але й як письменниця, яка любила експериментувати над особистістю своїх персонажів. В здатності авторки знаходити нові ролі для героїв ви знову переконаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Чуття і чутливість» Джейн Остін українською мовою.

Саме в цьому романі перед аудиторією вперше постає героїня з дуже незвичайним характером. Разом з чутливістю та бажанням кохати ми знаходимо в ній самоіронію та неабияку рішучість. Все це результат нелегкого життя дівчини, важкої та періодами навіть небезпечної юності, великої кількості випробувань, котрі могли зламати кожну.

Героїня книги «Чуття і чутливість» впевнено приймає всі сюрпризи долі. Вона вважає: все що відбувається в її житті – на краще. Дівчина вірить в безхмарне майбутнє, а тому ніколи не втрачає позитивного мислення. Це дратує оточуючих, проте ніхто з них не може вплинути на дівчину.

Одного разу настане момент, коли героїні прийдеться вибирати. Саме від прийнятого нею рішення буде залежати її подальша доля. Яким буде її вибір? Чи не наробить вона помилок? І як складеться її подальше життя, повне несподіванок та спокус? Щоб знайти відповіді на всі ці питання, пропонуємо скачати книгу «Чуття і чутливість» Джейн Остін безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Чуття і чутливість» Джейн Остін

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чуття і чутливість» Джейн Остін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *