«Чуття і чутливість» Джейн Остен

«Чуття і чутливість» Джейн Остен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5759 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чуття і чутливість» Джейн Остен (анотація)

Поціновувачам класичної зарубіжної літератури Джейн Остін запам’яталась не тільки як неперевершений майстер драми, але й як письменниця, яка любила експериментувати над особистістю своїх персонажів. В здатності авторки знаходити нові ролі для героїв ви знову переконаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Чуття і чутливість» Джейн Остін українською мовою.

Саме в цьому романі перед аудиторією вперше постає героїня з дуже незвичайним характером. Разом з чутливістю та бажанням кохати ми знаходимо в ній самоіронію та неабияку рішучість. Все це результат нелегкого життя дівчини, важкої та періодами навіть небезпечної юності, великої кількості випробувань, котрі могли зламати кожну.

Героїня книги «Чуття і чутливість» впевнено приймає всі сюрпризи долі. Вона вважає: все що відбувається в її житті – на краще. Дівчина вірить в безхмарне майбутнє, а тому ніколи не втрачає позитивного мислення. Це дратує оточуючих, проте ніхто з них не може вплинути на дівчину.

Одного разу настане момент, коли героїні прийдеться вибирати. Саме від прийнятого нею рішення буде залежати її подальша доля. Яким буде її вибір? Чи не наробить вона помилок? І як складеться її подальше життя, повне несподіванок та спокус? Щоб знайти відповіді на всі ці питання, пропонуємо скачати книгу «Чуття і чутливість» Джейн Остін безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чуття і чутливість» Джейн Остен українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Чуття і чутливість» Джейн Остен українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чуття і чутливість» Джейн Остен

Одна відповідь до “Чуття і чутливість”

  1. Маргарита Маргарита сказав:

    Класика вічно переслідує мене, на цей раз на очі припала книжка “Чуття і чутливість”. Все таки раніше писали крутіше ніж зараз, я досі ходжу та думаю про цю чуттєву та в одночас не просту історію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *