«Чути українською» Ольга Дубчак

«Чути українською» Ольга Дубчак

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1629 переглядів
1629 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чути українською» Ольги Дубчак (анотація)

Книгу «Чути українською» Ольга Дубчак написала для того, щоб нагадати українцям, яка прекрасна у них мова, а іноземцям – показати, що така мова не просто так називається у світі однією з найбільш співочих і гарних (кажуть, «солов’їна»). А ще авторка розповість, чому українську абетку можна вважати досконалою (майже). Ви ж про це, певно, ніколи й не замислювались, а виявляється, що це справді так. Українцям багато чим можна пишатись, і власною мовою теж.

Звісно, кожен українець навчався чи навчається у школі, де вивчає рідну мову. І все те, про що йдеться у цій книжці (або майже все), розповідається вчителем на уроках рідної мови. Але подавати інформацію можна по-різному, тому й виходить, що тут автор освіжає знання і багато що показує з іншого боку.

Через це навіть виникає відчуття, що це щось новеньке (і це добре, бо так цікавіше). А найголовніше, що тут ніхто не буде змушувати вас знову щось вчити чи зазубрювати (як у школі), бо авторка поставила перед собою інше завдання.

Звукова система української мови має свої правила та закономірності роботи – ось їх і пояснює Ольга Дубчак, використовуючи гумор і приклади з життя, а не з підручників. Вона нагадає, чому українська – це цікаво, легко і корисно, а далі вже кожен сам для себе може вирішувати, що з цими знаннями робити і як їх використовувати у житті. Одне можна сказати точно – про мову ви дізнаєтесь багато цікавої інформації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чути українською» Ольги Дубчак українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чути українською» Ольги Дубчак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *