«Чужа кров» Гарфанг

«Чужа кров» Гарфанг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
793 переглядів
793 переглядів

Про книгу «Чужа кров» Гарфанга

Книга «Чужа кров» – захоплююча історія на межі магії та реальності від української письменниці сучасності Олесі Поліщук з творчим псевдонімом Гарфанг. Пристрасне кохання, що вражає серце, мов блискавка, нікого не шкодує – навіть заміжню жінку, в якої є вже сім’я. Під таким ударом підступної долі опинилася і Горпина, головна героїня роману.

Довго не могла здогадатися жінка, що це був за дивний чоловік, якого вона врятувала, привівши до себе та обробивши його рану. А коли здогадалася, було вже пізно – вона кохала його до нестями й таємно зустрічалася з ним, бо була не в змозі відмовитися від власного щастя.

Гнат зачарував її ласкою та ніжністю, неймовірною вродою та бездонними очима. Кожного разу, як він йшов від неї, вона боялася втратити його назавжди. Але він повертався, як тільки Горпина кликала його. Допомагало в цьому магічне синє намисто, яке чоловік подарував коханій.

А далі сталося неймовірне – вона завагітніла й народила від коханця дитину. Байдуже, що будуть говорити про неї в селі, головне – не дати скривдити хлопчика, який виявився не таким як усі. Він, народжений від демона – чужа кров, і його життя серед звичайних людей приречене. Але чи знають ті, хто перейде йому дорогу, що вони теж приречені?

У романі «Чужа кров» витончено поєднуються поетичність сільського колориту й містичні відлуння, від яких часом стає моторошно. Хто штовхає нас на необдумані вчинки – темні чи світлі сили? І врешті-решт, чи має право оточення судити, що можна робити, а що – ні? Часто люди відчувають себе у клітці та через силу намагаються слідувати встановленим правилам. Письменниця підкреслює, що лише прислухаючись до серця можна стати по-справжньому щасливою людиною.

Книга зачаровує красою й лагідністю мови, чуттєвістю й глибиною образів персонажів та драматичністю сюжету. Щоб скачати «Чужа кров» Гарфанг, виберіть зручний для себе формат книги в нашій електронній бібліотеці – fb2, txt, epub або rtf. Також ви можете читати онлайн цей роман на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Чужа кров» Гарфанга

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чужа кров» Гарфанга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *