«Чужа» Емі Джентрі

«Чужа» Емі Джентрі

  • Назва: Чужа
  • Письменник: Емі Джентрі
  • Рік: 2016
  • Видавництво: Фабула
  • Жанр: Трилери
  • ISBN: 978-617-09-3754-4
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
434 переглядів
434 переглядів

Про книгу «Чужа» Емі Джентрі

Емі Джентрі – одна з тих небагатьох письменниць, чий дебют в сучасній літературі був неймовірно гучним та яскравим. Завоювати любов багатомільйонної армії прихильників та отримати хвалебні відгуки від критиків автору допомогла книга «Чужа» – визнаний шедевр в жанрі трилера.

Сторінки роману буквально просочені страхом – чистим, абсолютним і неймовірно сильним почуттям, котре підштовхує людей в безодню страждань. Герої книги живуть в паніці, вони давно забули про спокій. Що принесло в їх життя страх і нестерпний біль? Про це ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Чужа» Емі Джентрі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Джулія зникла рівно вісім років тому. Всі спроби знайти тринадцятирічну дівчину закінчились невдачею. Анна не переставала дорікати собі в тому, що не змогла вберегти свою єдину дочку. Жінка кілька разів хотіла позбавити себе життя, однак знаходились ті, хто рятував її.

І ось майже доросла Джулія повертається додому. Анна безмежно рада, що нарешті зможе продовжити нормальне життя. Рідна дитина поруч. Здавалося б, чого ще потрібно для щастя? Однак згодом Анна помічає дуже дивну поведінку дочки. Материнське серце неможливо обманути і жінка задумується над тим, що ця дівчина – не її дитина.

Чи виправдаються здогадки Анни? Щоб отримати відповідь, почніть читати онлайн книгу «Чужа» Емі Джентрі українською мовою.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чужа» Емі Джентрі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *