«Чужі гріхи» Таня П'янкова

«Чужі гріхи» Таня П'янкова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
494 переглядів
494 переглядів

Про книгу «Чужі гріхи» Тані П'янкової

Книга «Чужі гріхи» розповідає про трагічну історію, в якій напередодні самого Великодня помирає вагітна Гапія. З собою вона забирає дуже велику таємницю, яку вона ховала довгий час. Її матір Юстина вирішує зробити ляльку-мотанку для залицяльників дочки, щоб покарати їх за занапащене життя Гапії.

Через ці дивні подарунки спокійне життя братів почало руйнуватись шаленими темпами. Жодна душа, окрім недоріки-Якова, не здогадується, що всьому виною слугують заговорені підношення. Якось до нього в хату заходить знайома, яка відкриває йому таємницю про те, чому брати в боргу перед Гапією. Тоді головний герой наважується викрасти одну з заговорених ляльок та йде до Юстини з розмовою. Прокляття має силу лише на сорок днів, адже стільки часу душа знаходиться ще у світі людей перед тим, як відійти у вічність.

Чи встигнуть вони розв’язати вузол, сплетений з таємничих спогадів, невипадкових збігів, а також розірвати прокляття, накладене на речі? Чи спокутують вони свої гріхи та чужі? Про все це ви дізнаєтесь, якщо почнете читати онлайн книгу «Чужі гріхи» Тані П’янкової українською мовою. Вас неодмінно захопить сюжет моторошної історії, яка затягне у вир дивних подій та буде тримати в напрузі до останньої сторінки.

Скачати книгу «Чужі гріхи» Тані П’янкової безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на нашому ресурсі.

Завантажити безкоштовно книгу «Чужі гріхи» Тані П'янкової

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чужі гріхи» Тані П'янкової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *