«Чужий» Алан Дін Фостер

«Чужий» Алан Дін Фостер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2211 переглядів
2211 переглядів

Короткий зміст книги «Чужий» Алана Фостера (анотація)

Фантастичний трилер “Чужий” – один з найлегендарніших фільмів XX століття. Для прихильників фантастики поява цієї кінострічки у 1979 році була справжньою революцією. Не дивно, що Алан Дін Фостер вирішив новелізувати цю жахливу й одночасно цікаву історію. Цей творчий порив вилився у книгу “Чужий”, що стала першою частиною трилогії з однойменною назвою (інша назва цього твору – “Перша війна лейтенанта Ріплі”).

Цей роман вчинив фурор у літературних колах – одразу знайшлися послідовники Фостера та продовжили його творчі починання. Результатом цього став масштабний міжавторський цикл “Всесвіт Чужих та Хижака”, який нараховує більше сотні творів.

Сюжетна лінія закручується навколо екіпажу космічного судна “Ностромо”, який виконує важливу місію світового значення. Раптом корабель натрапляє на якийсь дивний сигнал та пробуджує команду пілотів, які були у кріокамерах. Опинившись біля загадкової планети, що не була досліджена, головні герої вирішили перевірити природу сигналу – можливо, хтось просить про допомогу.

Пошук джерела радіосигналу привів дослідницьку групу до зруйнованого зорельоту з мертвим пілотом-інопланетянином. Надто пізно вони зрозуміли, що це був сигнал про небезпеку. Невідома істота, заселившись у пілота, розірвала його грудну клітину. Подальші дослідження та пошуки привели майже всю відважну команду до страшної загибелі.

Опис Чужого у книзі є дуже детальним і реалістичним. Алан Дін Фостер не використовує звичний для жанру хоррора прийом гіперболізації та не викликає страхів різними кривавими деталями. Все будується на біологічній складовій – розмноженні жахливих монстрів з подробицями щодо їхньої життєдіяльності. Цей трилер варто скачати й читати тим, кого цікавить суто наукова концепція жахів. Автор змушує замислитися над тим, як наука може стати загрозою для всього людства.

Книга “Чужий” має дуже динамічний та напружений сюжет, який не дає спокійно зітхнути до останньої сторінки. Один за одним гинуть члени екіпажу, і здається, що це космічне зло ніяк не подолати. Наприкінці твору з’являється надія на перемогу, проте це вже нова історія і наступна книга “Чужі”.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чужий» Алана Фостера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Чужий» Алана Фостера українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чужий» Алана Фостера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *