«Чужинець на чужій землі» Роберт Гайнлайн

«Чужинець на чужій землі» Роберт Гайнлайн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1826 переглядів
1826 переглядів

Про книгу «Чужинець на чужій землі» Роберта Гайнлайна

Книга «Чужинець на чужій землі» – один з найбільш культових творів світової фантастики минулого століття. Визнаний майстер науково-фантастичних сюжетів Роберт Гайнлайн здійснив справжній фурор у цьому літературному напрямі, зіставивши людську та надлюдську цивілізації, сміливо, іронічно та трагічно показавши весь бруд нашого суспільства. Вперше цей роман побачив світ 1961 року в скороченому вигляді. Його повна версія з усіма епатажними подробицями вийшла друком лише 1991 року.

Головний герой книги Валентин Майкл Сміт – незвичайна людина. Народившись у пари астронавтів під час експедиції на Марс, він продовжив своє життя на червоній планеті, залишившись єдиною земною людиною серед марсіан. Вони виховали його на своїх традиціях та моралі, зробивши надлюдиною. Цілих двадцять років Майк всмоктував в себе духовні закони буття та розвивав свої здібності, щоб потім повернутися на Землю та зануритися в життя, про яке раніше й гадки не мав.

Лицемірство та агресія, підступні політичні інтриги та руйнація суспільної моралі, роль грошей та сутність влади шокували хлопця. Він намагається виступити серед землян в якості месії, щоб вилікувати їхні зіпсовані душі, та пропонує свою релігію.

Проте роль Валентина змінюється – непомітно для себе він стає небезпечною фігурою для найвпливовіших людей планети через свої майже необмежені можливості. Які пастки та випробування підготує для головного героя його рідна Земля? Чи зміниться вона через зіткнення двох філософських концепцій буття?

Унікальність роману «Чужинець на чужій землі» полягає у витонченому висміюванні людської природи та намаганні подивитися на неї крізь призму іншої цивілізації. У різноманітних прошарках книги читач зустріне нетиповий погляд на секс і релігію, владу й суспільні закони, кохання та різноманітні емоції та відчуття… Ця геніальна праця руйнує стереотипи нашого мислення та сміється над людськими упередженнями.

Той, хто хоче читати онлайн цей роман, знайде його в безкоштовному доступі в нашій бібліотеці. Всім бажаючим скачати твір «Чужинець на чужій землі» Роберта Гайнлайна безкоштовно та без реєстрації ми пропонуємо його у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Цитати з книги «Чужинець на чужій землі» Роберта Гайнлайна

Из всех человеческих пороков самым отвратительным является благоразумие

И вообще, что такое народ? И есть ли вообще разница между народом, населением, обществом, толпой, нацией или массами? И как называть миллионы людей, которые восторженно бегут за своими сумасшедшими вождями, неся их бесчисленные портреты и скандируя их безумные лозунги. Если ты хочешь сказать, что самое лучшее, что есть среди этих миллионов, – это и есть народ, то тогда ты должен признать, что народ состоит только из нескольких человек. Но если народ – это большинство, то я тебе должен сказать, что народ глупее одного человека. Увлечь одного человека идиотской идеей намного труднее, чем весь народ.

…Как показывает исторический опыт, именно абсурдные или даже, сказать точнее, идиотские идеи как раз легче всего овладевают умами масс.

…с западными людьми спорить совершенно неинтересно. Западный человек, видя, что собственная точка зрения собеседника очень ему дорога, готов тут же с ней согласиться, чего совершенно не бывает у нас.

Скачати безкоштово книгу «Чужинець на чужій землі» Роберта Гайнлайна

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чужинець на чужій землі» Роберта Гайнлайна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *