«Чужинець на чужій землі» Роберт Гайнлайн

«Чужинець на чужій землі» Роберт Гайнлайн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5634 переглядів
5634 переглядів

Короткий зміст книги «Чужинець на чужій землі» Роберта Гайнлайна (анотація)

Книга «Чужинець на чужій землі» – один з найбільш культових творів світової фантастики минулого століття. Визнаний майстер науково-фантастичних сюжетів Роберт Гайнлайн здійснив справжній фурор у цьому літературному напрямі, зіставивши людську та надлюдську цивілізації, сміливо, іронічно та трагічно показавши весь бруд нашого суспільства. Вперше цей роман побачив світ 1961 року в скороченому вигляді. Його повна версія з усіма епатажними подробицями вийшла друком лише 1991 року.

Головний герой книги Валентин Майкл Сміт – незвичайна людина. Народившись у пари астронавтів під час експедиції на Марс, він продовжив своє життя на червоній планеті, залишившись єдиною земною людиною серед марсіан. Вони виховали його на своїх традиціях та моралі, зробивши надлюдиною. Цілих двадцять років Майк всмоктував в себе духовні закони буття та розвивав свої здібності, щоб потім повернутися на Землю та зануритися в життя, про яке раніше й гадки не мав.

Лицемірство та агресія, підступні політичні інтриги та руйнація суспільної моралі, роль грошей та сутність влади шокували хлопця. Він намагається виступити серед землян в якості месії, щоб вилікувати їхні зіпсовані душі, та пропонує свою релігію.

Проте роль Валентина змінюється – непомітно для себе він стає небезпечною фігурою для найвпливовіших людей планети через свої майже необмежені можливості. Які пастки та випробування підготує для головного героя його рідна Земля? Чи зміниться вона через зіткнення двох філософських концепцій буття?

Унікальність роману «Чужинець на чужій землі» полягає у витонченому висміюванні людської природи та намаганні подивитися на неї крізь призму іншої цивілізації. У різноманітних прошарках книги читач зустріне нетиповий погляд на секс і релігію, владу й суспільні закони, кохання та різноманітні емоції та відчуття… Ця геніальна праця руйнує стереотипи нашого мислення та сміється над людськими упередженнями.

Той, хто хоче читати онлайн цей роман, знайде його в безкоштовному доступі в нашій бібліотеці. Всім бажаючим скачати твір «Чужинець на чужій землі» Роберта Гайнлайна безкоштовно та без реєстрації ми пропонуємо його у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Слухати аудіокнигу «Чужинець на чужій землі» Роберта Гайнлайна онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Чужинець на чужій землі» Роберта Гайнлайна та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Чужинець на чужій землі» Роберта Гайнлайна: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Чужинець на чужій землі» Роберта Гайнлайна і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Чужинець на чужій землі» Роберта Гайнлайна

Из всех человеческих пороков самым отвратительным является благоразумие

…с западными людьми спорить совершенно неинтересно. Западный человек, видя, что собственная точка зрения собеседника очень ему дорога, готов тут же с ней согласиться, чего совершенно не бывает у нас.

…есть такие люди, которым лишь бы что-то писать. А что из этого получается, им совершенно неважно…

…никто не понимал такой простой вещи, что для того, чтобы разрушить коммунизм, надо его построить.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чужинець на чужій землі» Роберта Гайнлайна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *