«Чужинець» Сімона Вілар

«Чужинець» Сімона Вілар

  • Назва: Чужинець
  • Письменник: Сімона Вілар
  • Рік: 2006
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Історичні пригоди
  • ISBN: 978-617-12-4335-4, 978-617-12-4601-0, 978-617-12-4599-0, 978-617-12-4600-3
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
702 переглядів
702 переглядів

Про книгу «Чужинець» Сімони Вілар

Книга «Чужинець» – гостросюжетний та колоритний історичний роман від майстра цього жанру – сучасної української письменниці Сімони Вілар. Особливістю творчості цього талановитого автора є органічне поєднання історичного минулого та художньої вигадки у вигляді шалених пристрастей, заплутаних інтриг і хвилюючих стосунків головних героїв.

З перших сторінок книга занурює у загадкову та привабливу Давню Русь IX століття. Князі Аскольд і Дир все ще тримають владу у своїх руках, проте не за горами нова епоха та нові політичні фігури, які будуть боротися за своє князювання до останнього.

Новгородський князь Олег, який згодом отримає прізвисько Віщий, хоче охопити своїм всеосяжним оком і київські землі. Він надсилає свого помічника – холодного та жорстокого варяга Торіра, щоб він будь-якою ціною посадив на Київський престол нового правителя. Чим закінчиться протистояння наймогутніших давньоруських міст – Києва та Новгорода? Чи здатне кохання, що несподівано втрутиться в політичні конфлікти, кардинально змінити хід історії?

Сімона Вілар створила дуже яскраві та живі образи головних героїв, в яких неможливо не розчинитися. Гаряча, чуттєва й горда красуня-слов’янка Карина та мовчазний, незалежний і похмурий скандинавський воїн-одинак Торір не можуть змиритися з тим, що їхні серця знайшли одне одного в оточенні підступних ворогів і в замкненому колі нескінченних битв. Проте кохання все одно стає переможцем, легко переступаючи через наймасштабніші війни. Другорядні персонажі також не залишають байдужим – у кожного своя драма та складна доля.

З перших сторінок роман «Чужинець» занурює у дохристиянську Русь – її побут і звичаї, язичницькі віросповідання та лабіринт інтриг, в які було втягнуто і князів, і волхвів, і шпигунів, і старійшин. Представники різних племен, що населяли тодішню Русь, постають строкатим доповненням сюжетного малюнку книги.

Усім прихильникам жанру пропонуємо скачати «Чужинець» Сімони Вілар на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації, обравши будь-який зручний для вас формат – fb2, txt, epub або rtf. Цей атмосферний та захоплюючий роман також можна читати онлайн у нашій бібліотеці.

Завантажити безкоштовно книгу «Чужинець» Сімони Вілар

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чужинець» Сімони Вілар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *