«Чи правильний вибір?» Ольга Сокол-Торська

«Чи правильний вибір?» Ольга Сокол-Торська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
809 переглядів
809 переглядів

Про книгу «Чи правильний вибір?» Ольги Сокол-Торської

“Чи правильний вибір?” – це драматична історія життя двох подруг, які опинилися у вирі великого й жорстокого міста, де виживають тільки найсильніші. Ольга Сокол-Торська присвятила цю книгу всім, хто знаходить в собі сили слідувати за своїм серцем, не обертаючись на спокуси та перешкоди підступного життя.

Віталіна та Злата – звичайні дівчата, які вирішили розпочати життя з чистого аркушу. Опинившись одні в чужому місті, подруги відразу знайшли роботу та вирішили орендувати квартиру на двох.

Доглядаючи за старенькою бабусею, Злата сподівалася сподобатися її багатим родичам та знайти серед них залицяльника, щоб влаштувати своє життя. Віта була зовсім іншою – її поетична душа й мрійливість заносили її до хмар, що неймовірно дратувало практичну й приземлену подругу.

І одного дня їхня дружба дала першу тріщину – Злата повідомила, що переїжджає до свого нового хлопця. Розуміючи, що вона не зможе одна оплачувати оренду квартири, Віта впадає у відчай. Можливо, варто прислухатися до своєї подруги та влаштувати так само, намагаючись вибратися на поверхню життя і чіпляючись за будь-яку можливість? Чи зможе Віталіна підкорити собі свою долю, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати цю хвилюючу повість.

Книга “Чи правильний вибір?” змушує замислитися над одвічним питання: треба своїми руками будувати своє щастя чи покластися на мудре життя, яке кінець кінцем все розставляє на свої місця. Починаючи читати цей твір, відправляєшся в захоплюючу подорож життєвими хвилями обох дівчат, спостерігаючи за поступовим виробленням їхнього “імунітету” до потрясінь і несподіваних поворотів долі.

Ольга Сокол-Торська яскраво показує, як впливає необхідність приймати доленосні рішення на характер і світогляд головних героїнь. Життєвий вибір – це не тільки душевні випробування й готовність пожертвувати чимось дорогим, а й відповідальність за можливі помилки, від яких ніхто не застрахований.

Книга “Чи правильний вибір?” – найкращий вибір для тих, хто хоче поглянути на своє життя з висоти філософського польоту, знаходячи відповіді на вічні питання серед пошуків щастя зрозумілих та близьких кожному героїнь.

Скачати безкоштово книгу «Чи правильний вибір?» Ольги Сокол-Торської

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чи правильний вибір?» Ольги Сокол-Торської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *