«Чи сняться зомбі воскреслі вівці? Нейронауковий погляд на мозок зомбі» Тімоті Верстінен, Бредлі Войтек

«Чи сняться зомбі воскреслі вівці? Нейронауковий погляд на мозок зомбі» Тімоті Верстінен, Бредлі Войтек

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
269 переглядів
269 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чи сняться зомбі воскреслі вівці? Нейронауковий погляд на мозок зомбі» Тімоті Верстінена, Бредлі Войтека (анотація)

Як функціонує мозок під час сну та неспання? Які нейронні системи контролюють рух? Якою є природа чуттєвого сприйняття? Пролити світло на основні питання нейронауки нам допоможе дует відомих американських неврологів. Але дізнаєтеся ви про це в дуже незвичний спосіб — за допомогою зомбі. Кожен розділ спирається на популярну зомбі-культуру та визначає характерну поведінку зомбі, яку можна пояснити за допомогою нейроанатомії, нейрофізіології та взаємовідносин мозку та поведінки.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чи сняться зомбі воскреслі вівці? Нейронауковий погляд на мозок зомбі» Тімоті Верстінена, Бредлі Войтека українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чи сняться зомбі воскреслі вівці? Нейронауковий погляд на мозок зомбі» Тімоті Верстінена, Бредлі Войтека

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *