«Чигиринський сотник» Леонід Григорович Кононович

«Чигиринський сотник» Леонід Григорович Кононович

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4246 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Чигиринський сотник» Леоніда Григоровича Кононовича (анотація)

Леоніда Кононовича звикли вважати основоположником кримінального жанру в українській літературі, але його новий роман «Чигиринський сотник» – щось зовсім інше. Це гостросюжетна оповідь про маленького козака, що немов зринув із надр стародавньої легенди, безтурботного мандрівника в нетрях язичеської демонології, і в той самий час – теперішній лицарський роман, «козацьке фентезі», де національна традиція перегукується із чужоземними містичними практиками, а чудове багатство мови сполучається з бойовою динамікою історичної саги. Це по-справжньому екстремальне читання, несподіваний і гострий погляд на наше минуле й «український мир».


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Чигиринський сотник» Леоніда Григоровича Кононовича українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Чигиринський сотник» Леоніда Григоровича Кононовича українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Чигиринський сотник» Леоніда Григоровича Кононовича

Одна відповідь до “Чигиринський сотник”

  1. Надія Надія сказав:

    В мене син досі ходить під враженням від книги “Чигиринський сотник”, таке з ним вперше. Я після нього вже перечитала цю історію, справді є чому навчитись нашим діткам. Головний герой справжній козак, як у легенді, яку йому розповідав дідусь. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *