«Читати заборонено. (Майже) таємний посібник» Ілона Айнвольт

«Читати заборонено. (Майже) таємний посібник» Ілона Айнвольт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1274 переглядів
1274 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Читати заборонено. (Майже) таємний посібник» Ілони Айнвольт (анотація)

Ця книжка про підлітків.

Точніше, про те, що відбувається з тілом, коли воно «росте в усі боки», про нові відчуття, які виникають під час пубертату, про силу-силенну нових запитань, думок і проблем.

А ще про те – і це надзвичайно важливо! – як говорити про все це відверто і як знаходити чесні відповіді на всі запитання.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Читати заборонено. (Майже) таємний посібник» Ілони Айнвольт українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Читати заборонено. (Майже) таємний посібник» Ілони Айнвольт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *