«CURLY менеджмент. Як управляти проєктами, не зраджуючи собі» Діна Волинець

«CURLY менеджмент. Як управляти проєктами, не зраджуючи собі» Діна Волинець

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
220 переглядів
220 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «CURLY менеджмент. Як управляти проєктами, не зраджуючи собі» Діни Волинець (анотація)

Ми всі плануємо в блокнотах і на папірцях, у програмах та каскадних схемах, розробляючи проєкти, складаючи списки на день або на рік. Але скільки пунктів із тих планів ми виконуємо насправді? Опитування свідчить, що в найліпшому разі — 70 %, у середньому — не більше ніж 50 %.

Припустімо, що ви дійсно рухаєтеся згідно з планом і знаєте, чого волієте досягти. Але чи отримуєте ви задоволення від цього процесу? Чи ці цілі справді ваші? Чи не спіткає вас на півдорозі вигорання?

Ця книжка розповість, як, додавши до класичного проєктного менеджменту кілька кроків, можна залишатися фанатом планування і стратегування, але при цьому не вигорати й не витрачати час на те, що для вас неважливо.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «CURLY менеджмент. Як управляти проєктами, не зраджуючи собі» Діни Волинець українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «CURLY менеджмент. Як управляти проєктами, не зраджуючи собі» Діни Волинець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *