«Дай серцеві волю, заведе в неволю» Марко Лукич Кропивницький

«Дай серцеві волю, заведе в неволю» Марко Лукич Кропивницький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
862 переглядів
862 переглядів

Про книгу «Дай серцеві волю, заведе в неволю» Марка Лукича Кропивницького

Пропонуємо читати онлайн книгу «Дай серцеві волю, заведе в неволю» Марка Лукича Кропивницького українською мовою – перше видання, що визначило подальшу творчу діяльність відомого драматурга.

В центрі сюжету п’єси – життя простого українського народу, котрий понад усе прагне свободи та міжкласової рівності. Минають десятиліття, проте більшість українців так і залишаються жебраками. У населення відбирають останнє. Худоба, земля, врожай – все це вагонами відправляється у міста, до знаті та інтелігенції.

Прості українці продовжують боротьбу, проте жоден лідер з народу не здатен довести справу до кінця. Причина цьому – людська жадібність, котра нерідко призводить до жахливих наслідків. Тих, кому ще нещодавно довіряло населення, зраджують свої ж ідеї та віроломно переходять на бік ворогів.

П’єса відомого українського класика розповідає читачам про такі риси людського характеру, як ненависть та гординя. Вона описує події в українському селі XIX століття з точки зору моралі, відкриває читачам очі на те, якими насправді були вожаки численних повстань.
Чому герої зраджували свій народ та покидали його в найважчий момент? На що сподівались, переходячи в ряди противника? Щоб отримати відповідь, достатньо скачати книгу «Дай серцеві волю, заведе в неволю» Марка Лукича Кропивницького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Дай серцеві волю, заведе в неволю» Марка Лукича Кропивницького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дай серцеві волю, заведе в неволю» Марка Лукича Кропивницького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *