«Дай серцеві волю, заведе в неволю» Марко Лукич Кропивницький

«Дай серцеві волю, заведе в неволю» Марко Лукич Кропивницький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2485 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дай серцеві волю, заведе в неволю» Марка Лукича Кропивницького (анотація)

Пропонуємо читати онлайн книгу «Дай серцеві волю, заведе в неволю» Марка Лукича Кропивницького українською мовою – перше видання, що визначило подальшу творчу діяльність відомого драматурга.

В центрі сюжету п’єси – життя простого українського народу, котрий понад усе прагне свободи та міжкласової рівності. Минають десятиліття, проте більшість українців так і залишаються жебраками. У населення відбирають останнє. Худоба, земля, врожай – все це вагонами відправляється у міста, до знаті та інтелігенції.

Прості українці продовжують боротьбу, проте жоден лідер з народу не здатен довести справу до кінця. Причина цьому – людська жадібність, котра нерідко призводить до жахливих наслідків. Тих, кому ще нещодавно довіряло населення, зраджують свої ж ідеї та віроломно переходять на бік ворогів.

П’єса відомого українського класика розповідає читачам про такі риси людського характеру, як ненависть та гординя. Вона описує події в українському селі XIX століття з точки зору моралі, відкриває читачам очі на те, якими насправді були вожаки численних повстань.
Чому герої зраджували свій народ та покидали його в найважчий момент? На що сподівались, переходячи в ряди противника? Щоб отримати відповідь, достатньо скачати книгу «Дай серцеві волю, заведе в неволю» Марка Лукича Кропивницького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Дай серцеві волю, заведе в неволю» Марка Лукича Кропивницького та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Дай серцеві волю, заведе в неволю» Марка Лукича Кропивницького: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Дай серцеві волю, заведе в неволю» Марка Лукича Кропивницького і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Дай серцеві волю, заведе в неволю» Марка Лукича Кропивницького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дай серцеві волю, заведе в неволю» Марка Лукича Кропивницького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *