«Далеким шляхом» Юрій Логвин

«Далеким шляхом» Юрій Логвин

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
696 переглядів
696 переглядів

Про книгу «Далеким шляхом» Юрія Логвина

Книга «Далеким шляхом» зачарує читача мудрістю і філософією наших прадавніх нащадків. Юрій Логвин пропонує перенестися у друге тисячоліття до нашої ери та відправитися у захоплюючу та пізнавальну мандрівку з головним героєм повісті – художником-різьбярем Оврулом, який ціле життя провів у пошуках і поневіряннях. А почалося все з його бунтарського характеру і непокори в його рідному племені.

Ще в малому віці Оврул вирішив, що присвятить життя різьбярству. Проте могутні чаклуни, які виконували роль старійшин у племені Оврула, були здивовані зухвалістю хлопця. Він страшно розлютився, коли йому вказали на неправильний малюнок на камені, за що отримав страшну кару – вигнання з племені.

І хоча хлопець був приречений на загибель, він дивом вижив, переборовши водну стихію у невеличкому човні у майже непритомному стані. Зустріч з ахейцями-мореплавцями поклала початок пригодницьким мандрам головного героя. І тільки в похилому віці Оврул зміг повернутися до рідних берегів Дністра та передати набуту мудрість та знання у своїх малюнках.

Доля не жаліла чоловіка, постійно підкидаючи йому нові випробування та закидаючи його у різні куточки нашої планети. Оврул побував у Греції та Єгипті, вивчився гончарному мистецтву та вдосконалив свою художню майстерність. Його рукою були розмальовані стіни єгипетських палаців та вирізьблені скульптури на острові Крит. Поряд з уміннями чоловік здобував цінні життєві уроки, вчився прислухатися до себе та оточуючих, знаходити гармонію між особистими і суспільними надбаннями.

Повість «Далеким шляхом» вражає не лише глибокою ідеологією, а й пізнавальною цінністю. На сторінках книги читачі познайомляться з тонкощами давніх мистецтв, через які люди передавали набутий досвід наступним поколінням. Тільки занурившись у традиції та звичаї прадавнього світу, можна побачити витоки моралі та філософії, які варто донести до сьогодення заради збереження гармонії в людських серцях.

Пропонуємо вам скачати «Далеким шляхом» Юрія Логвина у будь-якому з наступних форматів: fb2, txt, epub або rtf. Всі бажаючі читати онлайн цю книгу можуть зробити це на нашому сайті абсолютно безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Далеким шляхом» Юрія Логвина

Рекомендації

Відгуки на книгу «Далеким шляхом» Юрія Логвина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *