«Дарксіті» Остап Соколюк

«Дарксіті» Остап Соколюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
244 переглядів
244 переглядів

Про книгу «Дарксіті» Остапа Соколюка

Жорстко, безкомпромісно та вражаюче – так можна охарактеризувати гостросюжетний роман «Дарксіті», в якому поєднуються психоделічні нотки, соціальна антиутопія та кримінальний бойовик. Остап Соколюк не залишає вибору читачам – він відразу занурює їх у свій вигаданий світ, в якому зібрано все найогидніше, що тільки може сприймати людський мозок. Але, мабуть, і в таких умовах є шанс на порятунок навіть у тих, кого життя відкинуло на своє узбіччя.

Події книги відбуваються в уявному місті Дарксіті. Назва красномовно говорить про те, хто тут мешкає – бандити, мафіозі, злочинці різних мастей та інші покидьки суспільства. Більшу частину населення мегаполісу складають темні особистості – персони, про які нічого не відомо. Вони ховаються від суспільства та ведуть свій спосіб життя, в якому чимало незрозумілих речей і таємниць.

Серед цієї суцільної темряви зустрічаються троє – злочинець-мафіозі, таксист, який працює вночі, та проститутка з психічними відхиленнями. Що пов’язує цих трьох людей, таких різних і досить дивних? Сюжетна лінія закручується неймовірним чином, і вже через кілька сторінок неможливо відрізнити правду від вигадки…

Книга «Дарксіті» – це вільний від цензури твір, в якому весь бруд називається своїми словами, без зайвої м’якості та прикрашання дійсності. Автор вдається до літературного гротеску, але не важко впізнати на вулицях Дарксіті наші реалії, побачити тих самих людей, яких ми намагаємося не помічати навколо себе, закриваючи очі на багато речей. Але у цій історії не помічати їх не вийде – від їхніх думок і вчинків здригаєшся, і після цього не раз замислишся над тим, яка доля чекає на людей у бандитській державі.

Рекомендуємо скачати «Дарксіті» Остапа Соколюка всім прихильникам літературного нуару та психологічних експериментів, до яких вдаються автори заради перезавантаження світосприйняття. Ми пропонуємо електронні книги в найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf. Якщо ви бажаєте скористатися нашими матеріалами віртуальної бібліотеки, ви можете читати онлайн цей твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дарксіті» Остапа Соколюка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *