«Дарована весна, або Відьма за чужим призначенням» Наталія Довгопол

«Дарована весна, або Відьма за чужим призначенням» Наталія Довгопол

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3950 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дарована весна, або Відьма за чужим призначенням» Наталії Довгопол (анотація)

Книга “Дарована весна, або Відьма за чужим призначенням” – чарівна поліська казка від майстра ліричного фентезі з нотками фольклору Наталії Довгопол. Письменниця занурює читача у XVII століття – час чаклунства і жорстоких законів, сплетіння християнства та язичництва. Читати цей твір буде особливо цікаво тим, хто полюбляє драматичні історії, овіяні народними легендами, містикою та пройняті українським колоритом.

Головна героїня книги “Дарована весна, або Відьма за чужим призначенням” Рута ще змалечку знала, що підготувала їй доля – бути відьмою. Дівчинка відмовилася розвивати цей дар, за що поплатилася життям матері – могутньої відьми. Проте відьомська сила не хотіла відпускати її та знаходила прояв у найнесподіваніших ситуаціях. Переживши смерть батька та ставши вигнанницею у власному поселенні, Рута у відчаї вирішила, що буде спрямовувати свої здібності тільки на добрі справи.

Пройшов час, і головна героїня стала відомою знахаркою. Життєві негаразди загартували її характер, і тепер ніхто не міг зламати її. Та одного разу до неї за допомогою приходить шляхтич Олесь Чернецький – той, хто ледь не вбив беззахисну руду дівчинку, яка опинилася біля його маєтку кілька років тому. В Рути оживають спогади, і дуже скоро вона забуде, як давала обіцянку своєму рятівнику не робити людям зла…

Самобутність та “родзинка” цієї повісті полягає в її яскравому історичному антуражі та
“соковитому” змалюванні побуту тодішнього Поділля. Наталія Довгопол збагатила твір деякими історичними та соціальними деталями, розкриваючи життя простих селян та знаті, роль церкви та ставлення до знахарів. Містичність, казковість і пронизлива історія кохання дуже органічно доповнили реалістичну складову, змушуючи затамовувати подих на кожній перегорнутій сторінці.

Наталія Довгопол пише дуже витончено та емоційно – її описи природи та людських емоцій зачаровують своєю красою та милозвучністю, а атмосферність та гостросюжетність книги не відпускають до останньої сторінки. Щоб дізнатися, чим закінчаться хвилюючі пригоди Рути та Олеся, варто скачати твір “Дарована весна, або Відьма за чужим призначенням”.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дарована весна, або Відьма за чужим призначенням» Наталії Довгопол українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Дарована весна, або Відьма за чужим призначенням» Наталії Довгопол українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дарована весна, або Відьма за чужим призначенням» Наталії Довгопол

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *