«Дарунки» Даніела Стіл

«Дарунки» Даніела Стіл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1993 переглядів
1993 переглядів

Про книгу «Дарунки» Даніели Стіл

Даніела Стіл – визнаний майстер драматичних любовних історій, сюжети яких диктує саме життя. Більше двадцяти книг видатної письменниці отримали нове народження на телевізійних екранах. Її книга “Дарунки” – зворушливий роман про те, що навіть після смерті можна зробити набагато більше, ніж за життя.

Всі колись потрапляють у пастку пристрастей та емоцій, і Пол Паркер був не виключенням. Він зруйнував сімейне щастя, покинувши свою багатодітну дружину Вероніку заради заможної француженки. Проте завжди настає той момент, коли людина переосмислює минуле та робить аналіз своїх помилок.

З Полом це трапилось, коли він зрозумів, що вмирає – смертельна хвороба не хотіла його відпускати. Зібравши всю свою сім’ю, він сказав найважливіші слова дітям та дружині й оголосив свою волю. Щоб якось виправити помилки молодості, він підготував трьом донькам та сину цінні дарунки, які, за словами Пола, обов’язково принесуть щастя в майбутньому.

На Вероніку очікував особливий сюрприз від колишнього чоловіка. Якщо ви хочете дізнатися, як змінилося життя членів родини Пола через несподівані дарунки, варто скачати цей захоплюючий роман.

Книга “Дарунки” – це не тільки змалювання нелегкої долі та життєвої драми головної героїні та її оточення, а й ціла філософія. Чи можна відпустити помилки, які не дають спокійного життя, та насолоджуватися сьогоднішнім днем? Даніела Стіл не дає однозначної відповіді на це питання, проте показує, як минуле накладає відбитки на нове життя, яке було розпочато нібито з чистого аркуша.

Книги талановитої письменниці читати дуже легко та захоплююче завдяки плавності мови та виразній грі сюжетних ліній – вони зачаровують читача, перетинаючись та утворюючи дивні візерунки. У романі “Дарунки”, як і в більшості творів Стіл, яскраво прослідковується акцент на сімейних цінностях. Письменниця закликає йти назустріч своєму щастю, надихаючи на це прикладом незламної героїні. Особлива емоційність і чуттєвість роману змушує “проковтнути” його на одному диханні та надає особливого філософсько-ліричного післясмаку.

Завантажити безкоштовно книгу «Дарунки» Даніели Стіл

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дарунки» Даніели Стіл

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *