«Дари недосконалості. Як полюбити себе таким, який ти є» Брене Браун

«Дари недосконалості. Як полюбити себе таким, який ти є» Брене Браун

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3770 переглядів
3770 переглядів

Про книгу «Дари недосконалості. Як полюбити себе таким, який ти є» Брене Браун

Брене Браун – талановитий психолог і письменниця сучасності. До кола її наукових інтересів входить дослідження сорому – на її думку, найбільш руйнівного відчуття, що емоційний розвиток людини та вбиває її віру в себе. Книгу американської дослідниці “Дари недосконалості. Як полюбити себе таким, який ти є” можна назвати посібником з самозцілення душі, що розкриває шлях до гармонії із самим собою.

Психологічну книгу “Дари недосконалості” в першу чергу треба читати онлайн тим, хто не хоче сховати своє справжнє обличчя перед оточенням, намагаючись показати себе зовсім іншим. Заперечення свого істинного “Я” – це головна причина психічного напруження та сорому. Іноді ми пригнічуємо свою вразливість, ховаючи її в роботі чи алкоголі, обжерливості чи показовій грубості. Проте наша задача – навчитися жити із собою в гармонії.

Розкриваючи природу сором’язливості, Брене Браун пропонує читачеві цілу систему поетапного переборення цієї проблеми, що складається з десяти ступенів самовдосконалення. На сторінках книги “Дари недосконалості. Як полюбити себе таким, який ти є” розкриваються поняття самоспівчуття та вдячності, умиротворення та зобов’язань, інтуїції та радості… Якщо ви вирішите скачати книгу “Дари недосконалості”(доступні формати fb2, txt, rtf, epub), ви дізнаєтесь, як побачити й розвинути в собі приховані творчі й психологічні ресурси, а це – основа визнання своєї неповторної особистості.

У книзі “Дари недосконалості. Як полюбити себе таким, який ти є” авторка не тільки висвітлює результати своїх досліджень, а й відверто описує власний досвід, наводить приклади інших людей, життя яких є гармонійним. Цікаво, що дослідниця сама належала до тих, кому потрібна психологічна допомога. Завдяки вивченню цієї проблеми та уважності до оточення Брене змогла знайти ті самі механізми й стимули, які підштовхнули її до самовдосконалення.

Ми звикли жити, підганяючи себе під високі стандарти, і цей перфекціонізм дуже шкодить нашій самооцінці та ставленню до нас оточуючих. Ідеальних людей не існує, і якщо ми знизимо планку, це не значить, що наші друзі і близькі перестануть нас поважати та схвалювати наші досягнення. Це – шлях до щастя й спокою, що так необхідний у сучасному бурхливому житті.

Цитати з книги «Дари недосконалості. Як полюбити себе таким, який ти є» Брене Браун

"Да, я несовершенен и уязвим, иногда мне бывает страшно, но это не отменяет того факта, что я также смел и достоин любви."

Пока мы порицаем себя за то, что нам нужна помощь, мы, даже не отдавая себе в этом отчета, порицаем и людей, которым помогаем.Мы не можем давать от всей души, пока не научимся принимать взамен.

…естественность, как и многие другие вожделенные качества, приходит с практикой и является результатом сознательного выбора.

Естественность — это совокупность решений, которые нам приходится принимать каждый день. Это решение показать миру, каков ты на самом деле. Решение быть честным. Решение открыть окружающим свое истинное лицо.

В нашем, помешанном на технологиях мире мы путаем общительность и доверительные отношения. Мы в Сети, но это не значит, что вас слушают и слышат. Когда мы проводим больше времени в Facebook, чем с важными для нас людьми, это "гиперкоммуникация". Вы не представляете, сколько раз мне случалось заходить в ресторан и наталкиваться на типичную семью – мать и отец разговаривают по мобильным, а дети чатятся или играют в видеоигры. Зачем тогда вообще сидеть за одним столом?

Завантажити безкоштовно книгу «Дари недосконалості. Як полюбити себе таким, який ти є» Брене Браун

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дари недосконалості. Як полюбити себе таким, який ти є» Брене Браун

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *