«Дари волхвів» О. Генрі

«Дари волхвів» О. Генрі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
453 переглядів
453 переглядів

Про книгу «Дари волхвів» О. Генрі

Книга «Дари волхвів» — це одна з найдобріших різдвяних історій. Вона торкається таких важливих тем, як кохання, самопожертва та віри у справжнє диво. Якщо ви хочете зануритись у Різдвяну атмосферу та відчути дух свята, тоді починайте читати онлайн книгу «Дари волхвів» О. Генрі українською мовою.

Ця історія розповідає про подружжя, яке вирішило зробити один одному коштовні подарунки на Різдво, проте грошей в обох бракувало. Тоді кожен з них вирішив пожертвувати найдорожчими речами, щоб порадувати свою другу половинку. Чоловік продав сімейну реліквію – наручний годинник, а дружина розпрощалася з копицею довгого густого волосся.

Це прекрасна історія, яка буде цікава читачам різного віку та з різними літературними уподобаннями, адже вона вчить нас простим істинам: вмінню віддавати, не вимагаючи нічого натомість, безкорисливому коханню та вірі в краще. І це дуже важливо пам’ятати, особливо в такі світлі та чарівні свята, як Різдво.

Скачати книгу «Дари волхвів» О. Генрі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на нашому ресурсі.

Завантажити безкоштовно книгу «Дари волхвів» О. Генрі

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дари волхвів» О. Генрі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *