«Давня казка» Леся Українка
13396 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Давня казка» Лесі Українки (анотація)

Книга «Давня казка» – щирий і сміливий твір, що описує вічне протистояння добра і зла, щедрості й жадібності, душевного багатства і морального зубожіння, сили слова і насильницької влади. Леся Українка створила яскраву й надихаючу поему, що буде актуальною у всі часи, бо такі персонажі, образи яких описала письменниця, живуть серед нас, і тому ця давня казка продовжується…

Талановитий молодий поет і честолюбивий лицар, який завжди прагнув до збагачення – вони постійно перетиналися на життєвому шляху. Кого з них можна назвати більш впливовим? Вирішивши читати онлайн книгу «Давня казка» Лесі Українки українською мовою, ви знайдете відповідь на це питання, замислившись над справжніми життєвими цінностями.

Письменниця доводить, що гроші, військова слава і влада не підкорюють людей, а просто залякують їх. Лицар Бертольдо, ставши впливовим графом, не зміг здійснити майже ніяких великих справ без допомоги поета, який своїми віршами надихав оточуючих. Драматична кінцівка яскраво демонструє революційну натуру Лесі Українки, яка завжди пристрасно вірила у перемогу правди, яку несе простий народ.

Якщо ви хочете насолодитися емоційними рядками легендарної поетеси, пройнятися її духом боротьби, пропонуємо скачати книгу «Давня казка» Лесі Українки абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), натиснувши на будь-який серед запропонованих форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Читайте також усі 👉 Вірші Лесі Українки 👈 на нашому книжковому сайті Книгого.

Тут ви можете слухати читання онлайн поему “Давня казка” Лесі Українки українською мовою абсолютно безкоштовно.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Давня казка» Лесі Українки українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Давня казка» Лесі Українки українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Давня казка» Лесі Українки

Одна відповідь до “Давня казка”

  1. Карина Карина сказав:

    Для мене Давня казка Лесі Українки справжнє відкриття. Жалію, що не прочитала її в дитинстві. Вона мотиваційна, сповнена життя та неймовірно правдива. Рекомендую, ви точно не пошкодуєте про той час, який провели з книгою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *