«Давня казка» Леся Українка

«Давня казка» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3693 переглядів
3693 переглядів

Про книгу «Давня казка» Лесі Українки

Книга «Давня казка» – щирий і сміливий твір, що описує вічне протистояння добра і зла, щедрості й жадібності, душевного багатства і морального зубожіння, сили слова і насильницької влади. Леся Українка створила яскраву й надихаючу поему, що буде актуальною у всі часи, бо такі персонажі, образи яких описала письменниця, живуть серед нас, і тому ця давня казка продовжується…

Талановитий молодий поет і честолюбивий лицар, який завжди прагнув до збагачення – вони постійно перетиналися на життєвому шляху. Кого з них можна назвати більш впливовим? Вирішивши читати онлайн книгу «Давня казка» Лесі Українки українською мовою, ви знайдете відповідь на це питання, замислившись над справжніми життєвими цінностями.

Письменниця доводить, що гроші, військова слава і влада не підкорюють людей, а просто залякують їх. Лицар Бертольдо, ставши впливовим графом, не зміг здійснити майже ніяких великих справ без допомоги поета, який своїми віршами надихав оточуючих. Драматична кінцівка яскраво демонструє революційну натуру Лесі Українки, яка завжди пристрасно вірила у перемогу правди, яку несе простий народ.

Якщо ви хочете насолодитися емоційними рядками легендарної поетеси, пройнятися її духом боротьби, пропонуємо скачати книгу «Давня казка» Лесі Українки абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), натиснувши на будь-який серед запропонованих форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Давня казка» Лесі Українки українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Давня казка» Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *