«Давнє й нове» Іван Франко

«Давнє й нове» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
503 переглядів
503 переглядів

Про книгу «Давнє й нове» Івана Франко

Продовжуємо знайомити вас, шановний читачу, з багатогранною творчістю всесвітньо відомого українського поета та письменника. Радимо читати онлайн книгу «Давнє й нове» Івана Франка українською мовою, яка представляє собою збірку віршів, підіймаючи тему ганебних людських якостей.

Автор показує гостру соціальну несправедливість в суспільстві. Коли бідні вимушені голодувати і жити в злиднях, попри важку працю. Коли багаті багатіють ще більше, використовуючи людський ресурс.

Жорстокість, підступ, зрада, жадібність та інші пороки – кому вони присутні більше – багатим чи бідним? Питання риторичне. Автор у книзі «Давнє й нове» показує, що у заможних більше вільного часу на втілення своїх пороків в життя, адже їм не потрібно цілий день працювати, щоб прокормити себе і дітей.

Наприклад, автор висміює багатія, що смиренно ставить свічки в церкві і залишає кошти в храмі, вимолюючи собі прощення гріхів в той час, як його воли витоптали вщент поле бідняка, залишивши його сім’ю без хліба. Чи допоможе тепер свічка?

Ви маєте можливість скачати книгу «Давнє й нове» Івана Франка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Долучайтесь до класики, вона вічна!

Завантажити безкоштовно книгу «Давнє й нове» Івана Франко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Давнє й нове» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *