«Де немає Бога» Макс Кідрук

«Де немає Бога» Макс Кідрук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9139 переглядів
9139 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Де немає Бога» Макса Кідрука (анотація)

Макс Кідрук – не просто талановитий український письменник сучасності, а справжній експериментатор в літературних стилях і дослідженнях людської душі. Його книга «Де немає Бога» – болюча, пронизлива й строката історія про людей, які опинилися за межами звичного середовища – на грані смертельної небезпеки, перебуваючи на борту одного літака. У кожного з його пасажирів – своя життєва драма. І кожному з них необхідно зберегти найкращі якості, без яких неможливе існування людини як соціальної істоти.

В одному літаку зустрілися люди різного віку та соціального стану, представники різних країн. Серед пасажирів рейсу 341 – представники української та російської молоді, папський кардинал, успішний американський футболіст, німецький політик, жінка з Ірану.

Фатальна помилка пілота призвела до страшної трагедії, і кожен з героїв має надати сили та порятунок іншим, щоб вижити. Де знаходиться та межа, за якою на зміну людським почуттям приходять справжні звірячі інстинкти? У книзі ви не лише побачите відверту відповідь на це питання, а й зазирнете в його коріння.

Якщо ви вирішите скачати «Де немає Бога» Макса Кідрука, ви отримаєте кілька хвилюючих історій під одним сніжним дахом у горах, де вони застигли серед уламків зруйнованого літака. Вони, як павутиння, з’єднані невидимими нитками, і здивують вас неочікуваними фіналами. Цей роман змусить кожного зануритися у власну душу та ретельно дослідити її, щоб відповісти на ключове питання: чи є мораль там, де немає Бога?

Як і більшість творів Кідрука, роман «Де немає Бога» вражає пізнавальними «родзинками». Автор виявив неабиякі знання в історії, політиці, релігії, медицині, спорті, різних технічних спеціальностях. Атмосферність і оригінальність книги підкреслюється її музичним супроводом – письменник пропонує перелік музичних творів, які найкраще підходять до сприйняття сюжету цієї історії. Пропонуємо читати онлайн цей надзвичайний твір на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Також ви можете отримати його у форматах fb2, txt, epub або rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Де немає Бога» Макса Кідрука українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Де немає Бога» Макса Кідрука

Одна відповідь до “Де немає Бога”

  1. Олеся Олеся сказав:

    Всі домашні так і не змогли відтягнути мене від книги Де немає Бога, я прочитала її з першої до останньої сторінки інколи навіть з випученими очима. Той самий випадок, коли ти немов думаєш як герой, починаєш розуміти кожного та приміряти роль на себе. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *