«Де немає Бога» Макс Кідрук

«Де немає Бога» Макс Кідрук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1592 переглядів
1592 переглядів

Про книгу «Де немає Бога» Макса Кідрука

Макс Кідрук – не просто талановитий український письменник сучасності, а справжній експериментатор в літературних стилях і дослідженнях людської душі. Його книга «Де немає Бога» – болюча, пронизлива й строката історія про людей, які опинилися за межами звичного середовища – на грані смертельної небезпеки, перебуваючи на борту одного літака. У кожного з його пасажирів – своя життєва драма. І кожному з них необхідно зберегти найкращі якості, без яких неможливе існування людини як соціальної істоти.

В одному літаку зустрілися люди різного віку та соціального стану, представники різних країн. Серед пасажирів рейсу 341 – представники української та російської молоді, папський кардинал, успішний американський футболіст, німецький політик, жінка з Ірану.

Фатальна помилка пілота призвела до страшної трагедії, і кожен з героїв має надати сили та порятунок іншим, щоб вижити. Де знаходиться та межа, за якою на зміну людським почуттям приходять справжні звірячі інстинкти? У книзі ви не лише побачите відверту відповідь на це питання, а й зазирнете в його коріння.

Якщо ви вирішите скачати «Де немає Бога» Макса Кідрука, ви отримаєте кілька хвилюючих історій під одним сніжним дахом у горах, де вони застигли серед уламків зруйнованого літака. Вони, як павутиння, з’єднані невидимими нитками, і здивують вас неочікуваними фіналами. Цей роман змусить кожного зануритися у власну душу та ретельно дослідити її, щоб відповісти на ключове питання: чи є мораль там, де немає Бога?

Як і більшість творів Кідрука, роман «Де немає Бога» вражає пізнавальними «родзинками». Автор виявив неабиякі знання в історії, політиці, релігії, медицині, спорті, різних технічних спеціальностях. Атмосферність і оригінальність книги підкреслюється її музичним супроводом – письменник пропонує перелік музичних творів, які найкраще підходять до сприйняття сюжету цієї історії. Пропонуємо читати онлайн цей надзвичайний твір на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Також ви можете отримати його у форматах fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Де немає Бога» Макса Кідрука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *