«Де закінчується райдуга» Сесілія Агерн

«Де закінчується райдуга» Сесілія Агерн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
182 переглядів
182 переглядів

Про книгу «Де закінчується райдуга» Сесілії Агерн

Книга «Де закінчується райдуга» – відвертий та емоційно насичений роман, що змальовує справжню дружбу між чоловіком і жінкою. Можливо, дружні стосунки дають поштовх коханню, і в цій історії дружба зробила неймовірне – вона протягом багатьох років лише підсилювали почуття головних героїв – Роузі Дюнн та Алекса Стюарта. Не завадило цим стосункам навіть те, що молоді люди опинилися в різних куточках земної кулі – можливість обмінюватися електронними листами підтримувало цю вірну дружбу протягом п’яти десятиліть!

Сесілія Агерн вибрала незвичайний жанр для своєї книги – вона написала її у вигляді роману в листах – сюжетна канва твору, всі події, що відбуваються з героями, розкриваються в електронних листах і повідомленнях, які надсилають одне одному Роузі та Алекс. Зазираючи в це особисте листування, ми бачимо не лише їхні емоції, почуття, переживання, а й події, що змінюють їхнє життя.

В кожного з головних героїв вирує особисте життя, а в ньому – свої проблеми і негаразди, побутові клопоти та нові звершення і розчарування. Та одне залишається незмінним – відкриті серця вірних друзів, які поспішають до своїх комп’ютерів, щоб насолодитися одне одним хоча б на відстані.

Спостерігаючи за життям Роузі та Алекса, відразу бачиш, що їм чогось не вистачало. Родини, які вони створювали, діти, які виростали, не ставали острівцями щастя для жодного з них. Письменниця ніби говорить: подивіться не кудись далеко, у свої мрії та сподівання, а собі під ноги, щоб не затоптати своє щастя.

І це послання адресується не лише персонажам роману «Де закінчується райдуга», а й кожному з читачів, які нерідко припускаються фатальних помилок і гублять своє кохання. Ми постійно чогось боїмося, відкладаємо рішучі кроки, знаходимо собі недолугі виправдовування і тим самим заганяємо себе у безвихідь.

Якщо ви хочете дізнатися, чим завершиться ця драматична історія, чи знайдуть Алекс і Роузі своє взаємне щастя, поспішайте скачати «Де закінчується райдуга» Сесілії Агерн. Ця книга знаходиться в електронній бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf. Для бажаючих читати онлайн цей роман ми пропонуємо скористатися нашою бібліотекою безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Де закінчується райдуга» Сесілії Агерн