«Де закінчується райдуга» Сесілія Агерн

«Де закінчується райдуга» Сесілія Агерн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
293 переглядів
293 переглядів

Про книгу «Де закінчується райдуга» Сесілії Агерн

Книга «Де закінчується райдуга» – відвертий та емоційно насичений роман, що змальовує справжню дружбу між чоловіком і жінкою. Можливо, дружні стосунки дають поштовх коханню, і в цій історії дружба зробила неймовірне – вона протягом багатьох років лише підсилювали почуття головних героїв – Роузі Дюнн та Алекса Стюарта. Не завадило цим стосункам навіть те, що молоді люди опинилися в різних куточках земної кулі – можливість обмінюватися електронними листами підтримувало цю вірну дружбу протягом п’яти десятиліть!

Сесілія Агерн вибрала незвичайний жанр для своєї книги – вона написала її у вигляді роману в листах – сюжетна канва твору, всі події, що відбуваються з героями, розкриваються в електронних листах і повідомленнях, які надсилають одне одному Роузі та Алекс. Зазираючи в це особисте листування, ми бачимо не лише їхні емоції, почуття, переживання, а й події, що змінюють їхнє життя.

В кожного з головних героїв вирує особисте життя, а в ньому – свої проблеми і негаразди, побутові клопоти та нові звершення і розчарування. Та одне залишається незмінним – відкриті серця вірних друзів, які поспішають до своїх комп’ютерів, щоб насолодитися одне одним хоча б на відстані.

Спостерігаючи за життям Роузі та Алекса, відразу бачиш, що їм чогось не вистачало. Родини, які вони створювали, діти, які виростали, не ставали острівцями щастя для жодного з них. Письменниця ніби говорить: подивіться не кудись далеко, у свої мрії та сподівання, а собі під ноги, щоб не затоптати своє щастя.

І це послання адресується не лише персонажам роману «Де закінчується райдуга», а й кожному з читачів, які нерідко припускаються фатальних помилок і гублять своє кохання. Ми постійно чогось боїмося, відкладаємо рішучі кроки, знаходимо собі недолугі виправдовування і тим самим заганяємо себе у безвихідь.

Якщо ви хочете дізнатися, чим завершиться ця драматична історія, чи знайдуть Алекс і Роузі своє взаємне щастя, поспішайте скачати «Де закінчується райдуга» Сесілії Агерн. Ця книга знаходиться в електронній бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf. Для бажаючих читати онлайн цей роман ми пропонуємо скористатися нашою бібліотекою безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Де закінчується райдуга» Сесілії Агерн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *