«Де зерно, там і полова» Марко Лукич Кропивницький

«Де зерно, там і полова» Марко Лукич Кропивницький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
862 переглядів
862 переглядів

Про книгу «Де зерно, там і полова» Марка Лукича Кропивницького

Сучасному читачеві Марко Кропивницький відомий, як надзвичайно талановитий драматург. За життя цей класик українського мистецтва написав десятки відомих п’єс, кожна з яких – визнаний шедевр.

У нас ви зможете читати онлайн книгу «Де зерно, там і полова» Марка Лукича Кропивницького українською мовою – одне з найвідоміших творінь великого автора. П’єса шокує відвертістю та подарує немало суперечливих емоцій.

При написанні п’єси автор намагався передати аудиторії життя українського села таким, яким воно було насправді. На сторінках твору ми не знайдемо зайвих прикрас, кумедних діалогів та дотепних персонажів. Замість цього гірка правда, з котрою були змушені миритись звичайні робітники.

В центрі сюжету – звичайна сільська родина, члени якої все свідоме життя повинні гнути спини в полі. Головні герої – люди, котрим не потрібні багатства. В їх снах та мріях лише одна думка – повернути свою землю.

Кожен з персонажів має свою гірку долю. Батьки проливають піт задля видобутку харчів, діти змушені знаходити час на навчання, щоб нарешті вирватись з села та потрапити в місто – світ, що притягує великими можливостями та шансами на краще життя.

Герої повинні виконувати кожну забаганку пана. Та чи буде так завжди? Дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Де зерно, там і полова» Марка Лукича Кропивницького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Де зерно, там і полова» Марка Лукича Кропивницького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Де зерно, там і полова» Марка Лукича Кропивницького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *