«Декадент» Іван Франко

«Декадент» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
704 переглядів
704 переглядів

Про книгу «Декадент» Івана Франко

Книга «Декадент» була написана в часи, коли питання ідентифікації української народності стояло найбільш гостро. В пошуках індивідуальності українські митці наважувались на відчайдушні кроки, створюючи шедеври в різних жанрах. Окремої уваги поціновувачів класики заслуговує Іван Франко, як патріот, котрий любив свій край понад усе.

Пропонуємо скачати книгу «Декадент» Івана Яковича Франка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Вірш привідкриє завісу таємниць в конфлікті автора з експертом В. Щуратовим, який свого часу назвав класика «людиною слабкої волі».

Герой книги – звичайний чоловік, що був змушений стати жертвою того неспокійного часу. Він постраждав від гонінь тодішньої влади. Проте він ніколи не втрачав оптимізму. Чоловік був впевнений, що всі події в його житті відбуваються на краще. І рано чи пізно настане день, коли він зі своїми побратимами буде пишатись власною країною.

В рядках переплітаються найрізноманітніші теми, від побутових питань, до конфліктів державного значення. Автор зміг охопити великий соціальний прошарок. В його творі є місце звичайним селянам, міським жителям та можновладцям.

Яким було ставлення поета до тодішньої української влади? Та яку роль в його житті відіграв відгук Щуратова? Дізнаєтесь про це, коли почнете читати онлайн книгу «Декадент» Івана Яковича Франка українською мовою.

Завантажити безкоштовно книгу «Декадент» Івана Франко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Декадент» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *