«Декамерон» Джованні Боккаччо

«Декамерон» Джованні Боккаччо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2119 переглядів
2119 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Декамерон» Джованні Боккаччо (анотація)

Книга «Декамерон» Джованні Боккаччо – це збірник новел, які розповідають історії ста людей від першого імені. Власне, з цього походить і назва твору, яка відсилає до того, що Декамерон – це десять щоденників. Іншими словами, книгу можна описати як історії під час чуми. Саме чума стане основним оточенням подій, про які говоритимуть герої. Всеохоплюючий страх за своє життя та за рідних провокує людей на різні вчинки.

Перш за все варто відзначити, що головних героїв десять і всі вони походять з аристократичних сімей. Вони – молоді та освічені люди, що за волею випадку опинились на віллі за містом. Точна локація подій не згадується, але загальна атмосфера страху перед чумою, що завжди десь неподалік – відчувається в кожному з героїв. Для того, щоб відволікти себе від поганих думок, молоді люди починаються розповідати один одному різноманітні історії. До речі, читати онлайн книгу «Декамерон» Джованні Боккаччо українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

В центрі їх історії буде все те, що зустрічається кожному в житті – любов та розчарування, подолання життєвих перепон та перемоги, загалом все те, що може зустрітись і спіткати будь-кого. Головною перевагою книги є її щирість, що дозволяє з легкістю повірити героям, зробивши їх реальними.

Скачати книгу «Декамерон» Джованні Боккаччо можна українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати аудіокнигу «Декамерон» Джованні Боккаччо онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Декамерон» Джованні Боккаччо українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Декамерон» Джованні Боккаччо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *