«Демі-чян бажають потеревенити. Том 1» Петос (Petosu)

«Демі-чян бажають потеревенити. Том 1» Петос (Petosu)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
260 переглядів
260 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Демі-чян бажають потеревенити. Том 1» Петос (анотація)

Упирі, дюллахани, сукуби, сніжні дівчата… Прояви, які майже нічим від нас не відрізняються (останнім часом їх ще кличуть «демі» від demi-human). Отож гарнюні демі та їхні милі клопоти. Молодий талант Петос представляє трохи абсурдну (але від цього не менш чудову!) комедію.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Демі-чян бажають потеревенити. Том 1» Петос та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Демі-чян бажають потеревенити. Том 1» Петос: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Демі-чян бажають потеревенити. Том 1» Петос і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Демі-чян бажають потеревенити. Том 1» Петос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *