«День, коли світ розірвався» Анна Беннінґ

«День, коли світ розірвався» Анна Беннінґ

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
445 переглядів
445 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «День, коли світ розірвався» Анни Беннінґ (анотація)

Коли в буденне життя раптово увірвався вихор, то пішло обертом усе і ніби вивернулося назовні приховане. Його невблаганна, потужна енергія пробудила такі сили, яких не мало бути. Стихії вогню, землі, повітря та води. Світ ніби змінив власне єство і зробився інакшим. Але вихори лишилися. Елейн стала вихровою бігункою і навчилася керувати ними. Однак навіть не розуміла, які могутні сили вивільнила. Доки не зустріла його. І її світ остаточно розсипався…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «День, коли світ розірвався» Анни Беннінґ та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «День, коли світ розірвався» Анни Беннінґ: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «День, коли світ розірвався» Анни Беннінґ і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «День, коли світ розірвався» Анни Беннінґ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *