«День народження білочки» Сільві Мішлен, Амандін Піу

«День народження білочки» Сільві Мішлен, Амандін Піу

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
273 переглядів
273 переглядів

Короткий зміст книги «День народження білочки» Сільві Мішлен, Амандін Піу (анотація)

Книга «День народження білочки» Сільві Мішлен та Амандін Піу – чудовий приклад літератури для наймолодших. Письменникам чудово вдалося поєднати прекрасне візуальне оформлення разом з цікавою історією, за якою батьки та діти чудово проведуть час разом. Ця книга може стати тією першою, яку дитина візьме до рук, розпочавши свій шлях в величезному та необ’ємному світі літератури. Запорукою цього є не лише письменницький талант авторів, але й їх вміння привернути увагу свого маленького читача чи читачки, не відпускаючи його ні на мить.

Головною особливістю спільної роботи Мішлен та Піу є інтерактивність книги. Дитина постійно залучена в процес, не лише споглядаючи за різними лісовими звірятками, але й розгадуючи загадки, в чому їй можуть допомогти батьки. Також, сама історія чудово підходить для того, аби дитина навчилась розрізняти різних тваринок, запам’ятовуючи, як вони виглядають та як пишуться їхні назви. В майбутньому, це може спростити для них вивчення алфавіту, що також є цінним.

Невелика кількість тексту та акцент на візуальному оформленні дозволяють дитині динамічно перегортати сторінки, візуалізуючи сюжет, який описують автори. Цю книгу можна описати як казку-гру, що під однією обкладинкою поєднує розважальну та повчальну складові, які чудово доповнюють одна одну. Тому, якщо батьки шукають літературу, яка може сподобатись навіть наймолодшим, то ця книга – саме для них.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «День народження білочки» Сільві Мішлен, Амандін Піу та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «День народження білочки» Сільві Мішлен, Амандін Піу: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «День народження білочки» Сільві Мішлен, Амандін Піу і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «День народження білочки» Сільві Мішлен, Амандін Піу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *