«День Пса» Каролін Ламарш

«День Пса» Каролін Ламарш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1434 переглядів
1434 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «День Пса» Каролін Ламарш (анотація)

Каролін Ламарш є найпопулярнішою письменницею Бельгії, яка своїм твором «День Пса» заклала традицію філософського бельгійського роману в новелах. Особливість цієї книги полягає в тому, що з перших сторінок вона перетворює реальність на фантазії та внутрішні переживання головних героїв, змушуючи приєднатися до цієї психологічної гри і читачів. І все це відбувається через одного собаку, який шалено мчить автострадою, нікого й нічого не помічаючи навкруги.

Сюжетна лінія книги охоплює зустрічі собаки з різними людьми. Пес навіть не зупиняється, мандруючи до своєї цілі, а кожен з тих, хто його бачить, робить своєрідне перезавантаження своєї свідомості. Сприйняття собаки пов’язано з власними життєвими переживаннями та негараздами, і тому кожен бачить у ньому щось своє, особисте, що залишає глибокий слід у серці.

Перед читачами промайнуть долі далекобійника, який тішить себе вигаданими ілюзіями, священика, який через релігію загубив віру в себе, жінки, яка втомилася від вічної самотності та не знає, що робити з коханням. Також читачі дізнаються життєву драму гомосексуаліста, який перебуває в стані глибокої депресії, та одкровення матері, яка не підкоряється своєму материнському інстинкту.

Також у книзі «День Пса» ви побачите пронизливу історію дитини, яка надто швидко подорослішала. Кожен з цих героїв заслуговує на розуміння і співчуття, і для багатьох з них випадковий собака виявився поштовхом до кардинальних змін.

Мабуть, і читач проведе паралель з цим псом, який біжить назустріч невідомому. Іноді ми відчуваємо, що варто бігти кудись далеко, де не згасає надія на щастя, і цей дух авантюризму від шаленої швидкості змушує ігнорувати різноманітні загрози, ризики й небезпеки, що зустрічаються на нашому шляху. І фініш у кожного буде свій…

Поспішайте скачати «День Пса» Каролін Ламарш в нашій електронній бібліотеці – ця драматична історія обов’язково знайде відгук у вашій душі. Велика кількість влучних висловів, які доповнюють сюжетну лінію роману, створює величезний мотиваційний поштовх до життєвих змін. Недаремно цей твір відзначено найпрестижнішою премією Бельгії. Ви можете його отримати на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub або rtf.

Слухати аудіокнигу «День Пса» Каролін Ламарш онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «День Пса» Каролін Ламарш українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «День Пса» Каролін Ламарш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *