«Депеш Мод. Ще одна розмова» Сергій Жадан

«Депеш Мод. Ще одна розмова» Сергій Жадан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5564 переглядів
5564 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Депеш Мод. Ще одна розмова» Сергія Жадана (анотація)

«Депеш Мод. Ще одна розмова» Сергія Жадана — ця книга ніби машина часу, вона зможе повернути в спогади тих, хто жив в 90-ті роки та познайомити більш юне покоління з тогочасним життям.

Маємо попередити — у творі присутня ненормативна лексика! Але саме вона додає того шарму, який звичайними словами важко описати.

Живуть на світі чотири друга і раптом один з них кудись зникає. Саме в цей час приходить трагічна звістка – в цього зниклого товариша від самогубства вмирає близька людина. Він повинен бути на похоронах. Радимо читати онлайн усім книгу «Депеш Мод. Ще одна розмова» Сергія Жадана українською мовою.

Чому його вітчим наклав на себе руки? Куди зник Вася Карбюратор? Та чи зможуть друзі його знайти?

Це не просто роман з 90-х, це межа, на якій тримається покоління, перехідний етап, який необхідно подолати. Скачати книгу «Депеш Мод. Ще одна розмова» Сергія Жадана можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Депеш Мод. Ще одна розмова» Сергія Жадана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Депеш Мод. Ще одна розмова» Сергія Жадана

я себе почуваю, як ріка, яка пливе проти власної течії.

Бувають в житті такі моменти, коли найвищою чеснотою і найбільшим моральним вчинком є звільнити оточуючих від своєх присутності, такі речі розуміти треба.

Ми не гомосексуалісти, але все до того йде.

Завжди так: хочеш не хочеш – мусиш боротись, інакше з цього нічого не вийде, або сиди вдома і не рипайся, або вже – спробуй взяти за яйця прикрі обставини…

Рекомендації

Відгуки на книгу «Депеш Мод. Ще одна розмова» Сергія Жадана

Одна відповідь до “Депеш Мод. Ще одна розмова”

  1. Інна Інна сказав:

    Книга Жадана “Депеш Мод” стала для мене справжнім ностальжі по моїй молодості. Як же було круто, мені не хочеться туди повертатись, просто інколи буду перечитувати цю книгу та згадувати минуле.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *