«Державець» Нікколо Макіавеллі

«Державець» Нікколо Макіавеллі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
621 переглядів
621 переглядів

Про книгу «Державець» Нікколи Макіавеллі

Книга «Державець» – одна з найбільш суперечливих праць епохи Середньовіччя, яку було заборонено у XVI столітті через надто сміливі світські погляди, заперечення церковного впливу на суспільство. Таким бунтівником виявився Нікколо Макіавеллі – легендарний італійський філософ, письменник, громадський і політичний діяч.

Автор дає цілу систему порад та настанов, як правильно керувати державою, щоб зміцнити та захистити її від внутрішніх і зовнішніх ворогів. Цікавими, але неоднозначними є думки мислителя з приводу створення та керівництва армією, завоювань інших країн. Він вважав, що лише звільнення від церковної моралі дасть змогу державі розквітнути по-справжньому.

Вирішивши читати онлайн книгу «Державець» Нікколо Макіавеллі українською мовою, ви переконаєтеся, наскільки актуальними можуть бути політичні ідеї, яким більше 500 років!

Автор аналізує свою сучасність й античну історію, порівнює світське життя з панівним впливом церкви та розум окремої людини та цілої спільноти, дає універсальні рецепти, як утримати залізну владу. Його умовиводи вражають логічною стрункістю, а цитати з книги давно стали крилатими висловами.

Якщо ви хочете наблизитися до справжньої класики та переосмислити нашу сучасність, рекомендуємо скачати книгу «Державець» Ніколо Макіавеллі на нашому сайті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у найзручніших форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Державець» Нікколи Макіавеллі

Рекомендації

Відгуки на книгу «Державець» Нікколи Макіавеллі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *