«Державець» Нікколо Мак'явеллі

«Державець» Нікколо Мак'явеллі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
16086 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Державець» Нікколи Мак'явеллі (анотація)

Книга «Державець» – одна з найбільш суперечливих праць епохи Середньовіччя, яку було заборонено у XVI столітті через надто сміливі світські погляди, заперечення церковного впливу на суспільство. Таким бунтівником виявився Нікколо Макіавеллі – легендарний італійський філософ, письменник, громадський і політичний діяч.

Автор дає цілу систему порад та настанов, як правильно керувати державою, щоб зміцнити та захистити її від внутрішніх і зовнішніх ворогів. Цікавими, але неоднозначними є думки мислителя з приводу створення та керівництва армією, завоювань інших країн. Він вважав, що лише звільнення від церковної моралі дасть змогу державі розквітнути по-справжньому.

Вирішивши читати онлайн книгу «Державець» Нікколо Макіавеллі українською мовою, ви переконаєтеся, наскільки актуальними можуть бути політичні ідеї, яким більше 500 років!

Автор аналізує свою сучасність й античну історію, порівнює світське життя з панівним впливом церкви та розум окремої людини та цілої спільноти, дає універсальні рецепти, як утримати залізну владу. Його умовиводи вражають логічною стрункістю, а цитати з книги давно стали крилатими висловами.

Якщо ви хочете наблизитися до справжньої класики та переосмислити нашу сучасність, рекомендуємо скачати книгу «Державець» Ніколо Макіавеллі на нашому сайті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у найзручніших форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу «Державець» Нікколо Макіавеллі онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Державець» Нікколи Мак'явеллі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Державець» Нікколи Мак'явеллі українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Державець» Нікколи Мак'явеллі

Одна відповідь до “Державець”

  1. Віктор Віктор сказав:

    Книга «Державець» виправдала мої очікування. Мені не потрібні були сухі факти та стандартна інформація. Лише думка людини, яка наштовхнула мене на особисті думки. Цю книгу варто скачати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *