«Десять гріхів» Андрій Криштальський

«Десять гріхів» Андрій Криштальський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1810 переглядів
1810 переглядів

Про книгу «Десять гріхів» Андрія Криштальського

Книга «Десять гріхів» – це надзвичайно емоційна розповідь про життя трьох подруг, котрі були змушені стати жертвами людської підлості та жорстокості. На нашому порталі ви зможете читати онлайн книгу «Десять гріхів» Андрія Криштальського українською мовою.

Війна, що розпочалася через жадібність, дійшла і до України. Тисячі мирних людей загинули під обстрілами, ще більше жителів стали каліками. Ворог не жалів нікого, вриваючись в оселі, нападники розстрілювали кожного, хто намагався чинити опір.

Ривка розуміла, що не має права померти. Вона виконувала важливу місію – захищала золото її предків. Дівчина не знала історію походження цих багатств і саме це її згубило. Вона стала жертвою золота, котре було нажите на безмежних людських муках.

Світлана і Клава пообіцяли собі, що знайдуть скарб, захований Ривкою. Засліплені сяйвом монет та діамантів, вони проживуть так, як колись мріяла їх мертва подруга.
Однак неможливо побудувати власне щастя на муках інших людей. Клаву та Світлану чекає така ж доля. Вони зрозуміють свою помилку, однак відмовитись від підступного скарбу надто важко.

Яке прокляття лежить на багатовіковому золоті? Та що чекає кожного, хто відшукає його? Про майбутнє двох подруг ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Десять гріхів» Андрія Криштальського безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в будь-якому форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Десять гріхів» Андрія Криштальського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Десять гріхів» Андрія Криштальського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *