«Десять гріхів» Андрій Криштальський

«Десять гріхів» Андрій Криштальський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3514 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Десять гріхів» Андрія Криштальського (анотація)

Книга «Десять гріхів» – це надзвичайно емоційна розповідь про життя трьох подруг, котрі були змушені стати жертвами людської підлості та жорстокості. На нашому порталі ви зможете читати онлайн книгу «Десять гріхів» Андрія Криштальського українською мовою.

Війна, що розпочалася через жадібність, дійшла і до України. Тисячі мирних людей загинули під обстрілами, ще більше жителів стали каліками. Ворог не жалів нікого, вриваючись в оселі, нападники розстрілювали кожного, хто намагався чинити опір.

Ривка розуміла, що не має права померти. Вона виконувала важливу місію – захищала золото її предків. Дівчина не знала історію походження цих багатств і саме це її згубило. Вона стала жертвою золота, котре було нажите на безмежних людських муках.

Світлана і Клава пообіцяли собі, що знайдуть скарб, захований Ривкою. Засліплені сяйвом монет та діамантів, вони проживуть так, як колись мріяла їх мертва подруга.
Однак неможливо побудувати власне щастя на муках інших людей. Клаву та Світлану чекає така ж доля. Вони зрозуміють свою помилку, однак відмовитись від підступного скарбу надто важко.

Яке прокляття лежить на багатовіковому золоті? Та що чекає кожного, хто відшукає його? Про майбутнє двох подруг ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Десять гріхів» Андрія Криштальського безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в будь-якому форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Десять гріхів» Андрія Криштальського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Десять гріхів» Андрія Криштальського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Десять гріхів» Андрія Криштальського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *