«Дев’ять братiв i десята сестриця Галя» Марко Вовчок

«Дев’ять братiв i десята сестриця Галя» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1269 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дев’ять братiв i десята сестриця Галя» Марко Вовчок (анотація)

У соціальному оповіданні-казці «Дев’ять братів i десята сестриця Галя» Марко Вовчок зображує життя бідної української жінки-вдови у часи кріпацтва. Письменниця гостро засуджує панську жорстокість, підступність та прагнення до збагачення шляхом приниження людської гідності.

Вдова з десятьма дітьми мусить тяжко працювати й страждати від непосильної роботи. Єдина донька вдови Галя залишається з матір’ю, коли дев’ять її братів вирушають на заробітки. Далі історія життя Галі нагадує драму: смерть матері, самотнє життя в наймах… Доля посилає їй кохання, проте ціна за це щастя буде надто високою. Кульмінація настає тоді, коли брати Галі, які стали грабіжниками, зустрічають її з чоловіком. Чим закінчиться ця зустріч? Чи впізнають брати свою єдину сестру?

Книга «Дев’ять братiв i десята сестриця Галя» дасть вам відповіді на ці запитання. Марко Вовчок мала талант до зображення трагічних подій. Їй завжди боліло те, що соціальний устрій нівечить долю бідних людей та спонукає їх до самогубства чи вбивства.

Щоб ближче познайомитися з творчістю видатної української письменниці, ви можете скачати книгу «Дев’ять братiв i десята сестриця Галя» Марка Вовчка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) та прочитати оповідання у своєму ноутбуці чи іншому мобільному пристрої.

Крім того, ви маєте можливість читати онлайн книгу «Дев’ять братiв i десята сестриця Галя» Марка Вовчка українською мовою на нашому сайті.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Дев’ять братiв i десята сестриця Галя» Марко Вовчок та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Дев’ять братiв i десята сестриця Галя» Марко Вовчок: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Дев’ять братiв i десята сестриця Галя» Марко Вовчок і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Дев’ять братiв i десята сестриця Галя» Марко Вовчок українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дев’ять братiв i десята сестриця Галя» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *