«Дев’ять кроків назустріч вітру» Михайло Івасько

«Дев’ять кроків назустріч вітру» Михайло Івасько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2104 переглядів
2104 переглядів

Про книгу «Дев’ять кроків назустріч вітру» Михайла Івасько

Книга «Дев’ять кроків назустріч вітру» – це дивне сплетіння всіх життєвих надбань в одній сюжетній лінії. Починаючи читати онлайн цей твір, ви відчуєте дух свободи та внутрішньої незалежності, рух до мрії та яскравих сподівань, проте поряд з цим – нелегкі моральні дилеми та надто високу ціну, яку життя змушує платити за щастя. Михайло Івасько запрошує всіх бажаючих відправитися у неймовірну життєву подорож разом з головним героєм Бенедиктом Крехом – сімнадцятирічним юнаком, який вирішив піти з рідної домівки за покликом творчої душі.

У кожного з нас є власні прагнення й цілі, проте далеко не всі наважуються слідувати їм на життєвому шляху. Головний герой книги виявився дуже сміливою та відчайдушною людиною – він пішов назустріч невідомому, плекаючи надію, що десь попереду на нього чекає справжнє духовне покликання. Хлопець, прагнучи свободи і романтики, мріяв знаходитися серед цікавих і непересічних особистостей. Однією з таких його нових знайомих стала відома співачка та авторка своїх пісень Рута Кулакова.

Ця зустріч кардинально змінила їх обох. Рута, перебуваючи у творчій кризі, пройнялася талановитими віршами Бенедикта. Надихаючи одне одного, вони перетнули ту лінію, де емоції затьмарюють розум. І юнак зрозумів: особисте щастя, яким він почав насолоджуватися зі своєю коханою Анною, було дуже крихким. Що робити: спробувати врятувати своє кохання чи повністю скоритися примхливій долі, в якій приховано ще багато спокус для довірливого хлопця.

Роман «Дев’ять кроків назустріч вітру» захоплює не лише динамічним сюжетом, а й глибиною філософії. Автор спонукає читача разом з головним героєм осмислювати свої цінності та встановлювати пріоритети, прислухатися до поклику серця й зважуватися на жертви заради майбутнього.

Дана книга – блискучий приклад того, коли людина приховує від самої себе своє майбутнє, намагаючись перехитрити долю. Що отримає кінець кінцем Бенедикт з багатьох можливих варіантів, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати «Дев’ять кроків назустріч вітру» Михайла Іваська.

Цей твір ви можете знайти в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Для зручності відвідувачів нашого сайту ми пропонуємо електронні книги у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Цитати з книги «Дев’ять кроків назустріч вітру» Михайла Івасько

Два кораблі зійшлись у хвилях,

Один – то ти, а другий – я.

Замість вітрил – маємо крила.

Замість води – уся Земля.

А, знаєш, ми не кораблі, а чайки.

Літаєм ми, а не пливем.

Бо кораблі пливуть за вітром,

а ми йому назустріч йдем.

Я зрозумів, що про найсильніші свої почуття людина не може нічого сказати… Абсолютно!.. Бо нема слів, щоб їх описати… Всі слова применшують значення справжніх почуттів. Ти не опишеш великий біль, не опишеш неймовірний страх, так само ти не опишеш велике кохання, якщо воно справжнє… Таке можливо лише відчувати…

Ну що за дивний парадокс?

Коли втрачаю все – живу,

В ясну погоду я сумний,

Щасливий тільки в дощову.

Щасливий тільки на краю,

Коли вже падаю на дно,

Коли вже майже не живу –

Шукаю рятівне вікно.

Ну що за дивний парадокс?

Чому доходить до такого?

Чому життя я із міцного

Доводжу знову до хиткого?

Здається, роблять так усі,

Спускаються із гір в долини,

Шукають сили у собі

І знов прямують до вершини.

[…] не потрібно старатися цікаво писати своє життя. його потрібно вміти цікаво читати. Бо люди здебільшого пишуть однакові історії. Всі народжуються, вчаться у школі, закінчують інститути, одружуються, народжують дітей… Всі життєві сюжети практично однакові. Нас різнить тільки те, як ми їх читатимемо.

Завантажити безкоштовно книгу «Дев’ять кроків назустріч вітру» Михайла Івасько

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дев’ять кроків назустріч вітру» Михайла Івасько

Одна відповідь до “Дев’ять кроків назустріч вітру”

  1. Олесь Олесь сказав:

    Дуже проста і гарна книга! Ніби про важкі і глибокі речі, але легко, казково, дещо наївно але дуже особливо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *