«Дев’ять з половиною тижнів» Елізабет Мак-Нілл

«Дев’ять з половиною тижнів» Елізабет Мак-Нілл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2793 переглядів
2793 переглядів

Про книгу «Дев’ять з половиною тижнів» Елізабет Мак-Нілл

Перед вами той самий культовий роман про кохання, по якому було знято не менш культовий еротичний фільм. Головну героїню зіграла Кім Бейсінгер, героя – Міккі Рурк, а трек для фільму виконав Джо Кокер. Вітаємо, ви відкрили книгу «Дев’ять з половиною тижнів»! Найцікавіше попереду.

Сюжет інтригує. Одна випадкова зустріч стала для сучасної самодостатньої молодої жінки роковою. Симпатичний спокусник втягує її в небезпечну любовну гру, яка спонукає пізнавати все нові та нові раніше заборонені для неї насолоди. Як далеко готова зайти героїня?

Читати онлайн книгу «Дев’ять з половиною тижнів» Елізабет Мак-Нілл українською мовою сподобається всім прихильникам жіночих та еротичних романів. Незвичайна подача тексту у вигляді мемуарів, де є тільки «я» і «він». Чіткі часові рамки, озвучені в назві книги. Все інше – атмосфера. Присутні відверті сцени – пристрасні, чуттєві. 

Цікаво стежити за трансформацією сильної жінки, яка під впливом коханого перетворюється в покірну рабиню. Звичайно, тут пахне клінікою! Чим же все це закінчиться?

На нашому літературному порталі можна скачати книгу «Дев’ять з половиною тижнів» Елізабет Мак-Нілл безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Кава з улюбленими тістечками під час читання значно прикрасить ваше дозвілля.

Скачати безкоштово книгу «Дев’ять з половиною тижнів» Елізабет Мак-Нілл українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дев’ять з половиною тижнів» Елізабет Мак-Нілл

Одна відповідь до “Дев’ять з половиною тижнів”

  1. Іванна Іванна сказав:

    ❤️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *