«Девід Рокфеллер. Мемуари» Девід Рокфеллер

«Девід Рокфеллер. Мемуари» Девід Рокфеллер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
836 переглядів
836 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Девід Рокфеллер. Мемуари» Девіда Рокфеллера (анотація)

Сім’я Рокфеллерів – одна з найбагатших та найвідоміших сімей в американській історії. Постать та доля кожного її члена – унікальна. У цих мемуарах онук відомого американського нафтового магната Джона Рокфеллер розповідає історію свого надзвичайного життя. Протягом 13 останніх років життя до березня 2017 року Девід Рокфеллер був главою сімї Рокфеллерів. Він багато подорожував світом, зустрічався з найбільш відомими та впливовими світовими політиками – від Двайта Ейзенхаувера до Фіделя Кастро, був відомий своїми потужними політичними звязками та глобалістськими поглядами.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Девід Рокфеллер. Мемуари» Девіда Рокфеллера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Девід Рокфеллер. Мемуари» Девіда Рокфеллера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *