«Дім чистого світла» Симор Гласенко

«Дім чистого світла» Симор Гласенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1052 переглядів
1052 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дім чистого світла» Симора Гласенко (анотація)

Перу Симора Гласенко належать захоплюючі романи, на сторінках яких є місце реальності і таємничій містиці. Вдале поєднання жанрів і емоцій, вишуканий авторський стиль і вміння письменника інтригувати – все це робить повісті автора неймовірно атмосферними і напруженими.

На нашому літературному порталі ви зможете скачати книгу «Дім чистого світла» Симора Гласенко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Сюжет роману розкаже про події, що відбуваються в теперішній час. Селище Крутояр розташоване в самому серці мальовничого Поділля. Захоплюючі пейзажі цієї частини України змушують затамувати подих, від чого в голові з’являються найнеймовірніші ідеї. Скелясті гори змінюються стрімкими річками, на рівнинах пасеться худоба, а по гірським стежкам блукають пастухи.

Герой книги «Дім чистого світла», молодий фельдшер, прибуває на роботу в Крутояр, щоб замінити місцевого лікаря, який загинув тут при невизначених обставинах. Чоловік повинен швидко увійти в курс справи, адже пацієнтів дуже багато. Однак герою наче щось заважає, якась таємнича сила відволікає його від роботи.

Чи вдасться фельдшеру зрозуміти, що приховують тисячолітні печери місцевих гір? Чи дізнається він справжню причину смерті свого попередника? Щоб отримати відповіді, пропонуємо читати онлайн книгу «Дім чистого світла» Симора Гласенко українською мовою.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дім чистого світла» Симора Гласенко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дім чистого світла» Симора Гласенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *