«Дім дня, дім ночі» Ольга Токарчук

«Дім дня, дім ночі» Ольга Токарчук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
88 переглядів
88 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дім дня, дім ночі» Ольги Токарчук (анотація)

У Клодзькій долині, неподалік від Нової Руди, розташоване невелике село П’єтно. Його особливістю є те, що з жовтня по березень тут не видно сонця, оскільки зі сходу та півдня воно оточене Сухими горами, а із заходу — одним з найвищих схилів Влодзіцьких пагорбів.

У звичному ритмі природи ми спостерігаємо за життям місцевих мешканців. Відкриваємо для себе їхні таємниці та історію, пов’язану з цією місцевістю, минуле німецьких поселенців, незвичайні легенди, як, наприклад, про святу Куммерніс, яка кинула виклик батькові, що призвело до трагічних наслідків.

Місцевіть сповнена таємничих метаморфоз: німецькі топоніми змінюються на польські, розмивається межа між фемінністю та маскулінністю, люди набувають анімалістичних ознак і немає нічого певного, однак ніч і день лишаються однаково привабливими.

«Дім дня, дім ночі» став одним з найвідоміших романів Ольги Токарчук, номінований, зокрема, на престижну міжнародну премію IMPAC та Літературну премію NIKE та спричинив активні обговорення у міжнародній літературній спільноті.

Збірка зацікавить шукачів витончених і вигадливих образів та прихованих сенсів в літературних текстах. Книга стане в пригоді і давнім поціновувачам письма польської письменниці, адже розкриє її літературний талант у новому ключі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дім дня, дім ночі» Ольги Токарчук українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дім дня, дім ночі» Ольги Токарчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *