«Дім дивних дітей. Книга 1» Ренсом Ріггз

«Дім дивних дітей. Книга 1» Ренсом Ріггз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1314 переглядів
1314 переглядів

Про книгу «Дім дивних дітей. Книга 1» Ренсома Ріггза

Роман «Дім дивних дітей. Книга 1» – перша частина однойменної містично-детективної серії про дітей з дивними можливостями. Головна інтрига цієї історії ховається в неочікуваних сюжетних поворотах, містичних відкриттях та постійному зростанні напруження на таємничому острові – саме тут опинився головний герой Джейкоб після сімейної трагедії. Щоб позбутися своїх нічних жахіть, йому доведеться дізнатися про таємницю свого походження і знайти своїх «колег по нещастю» – таких же дивних дітей, схованих у часових петлях.

Початок книги «Дім дивних дітей. Книга 1» нагадує спокійну сімейну драму. Все розпочалося з казкових розповідей дідуся Джейкоба своєму онукові про дитячий будинок з дивними дітьми, в якому той провів майже все своє дитинство. Згодом часові межі руйнуються, і хлопчик розуміє, що саме йому доведеться повернутися в минуле та розкрити таємниці усіх мешканців того таємничого притулку.

Усвідомлюючи, що він насправді – один із них, Джейкоб намагається розвинути свої надзвичайні здібності. Якщо ви хочете поринути в атмосферу містичних перетворень та опинитися на відлюдкуватому острові у незвичайному будинку з моторошними мешканцями, рекомендуємо читати онлайн цю атмосферну й гостросюжетну книгу.

Ренсом Ріггз не просто знайомить з притулком міс Сапсан та її вихованцями – він змушує затамувати подих та насолоджуватися атмосферою саспенсу, яку він уміє майстерно створювати. Повне занурення в сюжет цієї неймовірної історії відбувається завдяки фотографіям дивних дітей, які існували насправді.

Дивлячись на них, починаєш вірити, що навіть фантастичні сюжети можуть бути реальністю. Кожен з цих персонажів розкривається поступово, і ще більше цікавих подробиць про це загадкове місце та його мешканців нам подарує наступна книга циклу – роман «Місто Порожніх. Втеча з Дому дивних дітей».

Якщо ви скучили за напруженими сюжетами, сповненими містичних жахіть та інтриг, від атмосферності яких мурашки бігають по тілу, поспішайте скачати «Дім дивних дітей. Книга 1» Ренсома Ріггса. Цей твір знаходиться в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Гості нашого сайту мають можливість отримати цей містичний трилер безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дім дивних дітей. Книга 1» Ренсома Ріггза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *