«Дім дивних дітей. Книга 2. Місто Порожніх. Втеча з Дому дивних дітей» Ренсом Ріггз

«Дім дивних дітей. Книга 2. Місто Порожніх. Втеча з Дому дивних дітей» Ренсом Ріггз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
825 переглядів
825 переглядів

Про книгу «Дім дивних дітей. Книга 2. Місто Порожніх. Втеча з Дому дивних дітей» Ренсома Ріггза

Книга «Дім дивних дітей. Книга 2. Місто Порожніх. Втеча з Дому дивних дітей» – друга частина містичного циклу «Дім дивних дітей». Познайомившись з деякими з незвичайних мешканців загадкового дитячого будинку, Джейкоб вирішує врятувати всіх інших – вони застрягли у часових петлях та наражаються на небезпеку. Разом зі своїми новими друзями головний герой відправляється в дивну подорож глибинами часового простору. Разом з тим Джейкоб намагається розвинути свої надзвичайні здібності – він сам належить до цих диваків, і тому від нього чекають особливої допомоги…

Якщо перша частина серії була пов’язана, в першу чергу, з розслідуваннями та розплутуванням клубків історії у зв’язку появи дитячого притулку часів Другої світової війни на чолі з міс Сапсан, то друга книга є більш гостросюжетною, динамічною та мальовничою. Ренсом Ріггз запрошує читача помандрувати дивними фантастичними місцями та спробувати разом з Джейкобом та його товаришами врятувати інших членів їхньої «родини». Окрім дітей, які вже знайомі читачеві з першого роману, тут зустрінуться надзвичайно дивні створіння – напівлюди, напівтварини. Але і всі інші персонажі продовжуть відкривати про себе багато нового і цікавого.

Роман «Дім дивних дітей. Книга 2. Місто Порожніх. Втеча з Дому дивних дітей» зачаровує своєю атмосферністю, деталізованим описом різноманітних локацій, в яких опиняються головні й другорядні герої. Їхні пригоди схожі на містичний квест – під час кожної зупинки вони, намагаючись врятувати свою наставницю міс Сапсан, отримують ключові підказки не тільки для подальшого шляху, а й для розкриття самих себе. Проте головна інтрига ще попереду: чи зможуть ці діти нарешті подорослішати? Адже одна з їхніх особливостей – завжди залишатися дітьми.

Письменник продовжує поєднувати текст з фотографіями головних персонажів інтригуючи читачів їх дивними здібностями та незвичайним зовнішнім виглядом. Якщо ви хочете скачати «Дім дивних дітей. Книга 2. Місто Порожніх. Втеча з Дому дивних дітей» Ренсома Ріггза, зверніться до нашої електронної бібліотеки, де ви знайдете цей твір у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також ви можете читати онлайн цю книгу та інші частини циклу безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дім дивних дітей. Книга 2. Місто Порожніх. Втеча з Дому дивних дітей» Ренсома Ріггза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *