«Дім дивних дітей. Книга 2. Місто Порожніх. Втеча з Дому дивних дітей» Ренсом Ріггз

«Дім дивних дітей. Книга 2. Місто Порожніх. Втеча з Дому дивних дітей» Ренсом Ріггз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Дім дивних дітей. Книга 2. Місто Порожніх. Втеча з Дому дивних дітей» Ренсома Ріггза

Книга «Дім дивних дітей. Книга 2. Місто Порожніх. Втеча з Дому дивних дітей» – друга частина містичного циклу «Дім дивних дітей». Познайомившись з деякими з незвичайних мешканців загадкового дитячого будинку, Джейкоб вирішує врятувати всіх інших – вони застрягли у часових петлях та наражаються на небезпеку. Разом зі своїми новими друзями головний герой відправляється в дивну подорож глибинами часового простору. Разом з тим Джейкоб намагається розвинути свої надзвичайні здібності – він сам належить до цих диваків, і тому від нього чекають особливої допомоги…

Якщо перша частина серії була пов’язана, в першу чергу, з розслідуваннями та розплутуванням клубків історії у зв’язку появи дитячого притулку часів Другої світової війни на чолі з міс Сапсан, то друга книга є більш гостросюжетною, динамічною та мальовничою. Ренсом Ріггз запрошує читача помандрувати дивними фантастичними місцями та спробувати разом з Джейкобом та його товаришами врятувати інших членів їхньої «родини». Окрім дітей, які вже знайомі читачеві з першого роману, тут зустрінуться надзвичайно дивні створіння – напівлюди, напівтварини. Але і всі інші персонажі продовжуть відкривати про себе багато нового і цікавого.

Роман «Дім дивних дітей. Книга 2. Місто Порожніх. Втеча з Дому дивних дітей» зачаровує своєю атмосферністю, деталізованим описом різноманітних локацій, в яких опиняються головні й другорядні герої. Їхні пригоди схожі на містичний квест – під час кожної зупинки вони, намагаючись врятувати свою наставницю міс Сапсан, отримують ключові підказки не тільки для подальшого шляху, а й для розкриття самих себе. Проте головна інтрига ще попереду: чи зможуть ці діти нарешті подорослішати? Адже одна з їхніх особливостей – завжди залишатися дітьми.

Письменник продовжує поєднувати текст з фотографіями головних персонажів інтригуючи читачів їх дивними здібностями та незвичайним зовнішнім виглядом. Якщо ви хочете скачати «Дім дивних дітей. Книга 2. Місто Порожніх. Втеча з Дому дивних дітей» Ренсома Ріггза, зверніться до нашої електронної бібліотеки, де ви знайдете цей твір у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також ви можете читати онлайн цю книгу та інші частини циклу безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Протистояння. Том 1
Протистояння. Том 1 Стівен Кінг
Протистояння. Том 2
Протистояння. Том 2 Стівен Кінг
Талісман
Талісман Стівен Кінг, Пітер Страуб
Чорний дім
Чорний дім Пітер Страуб, Стівен Кінг

Відгуки на книгу «Дім дивних дітей. Книга 2. Місто Порожніх. Втеча з Дому дивних дітей» Ренсома Ріггза