«Дім дивних дітей. Книга 3. Бібліотека душ» Ренсом Ріггз

«Дім дивних дітей. Книга 3. Бібліотека душ» Ренсом Ріггз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1188 переглядів
1188 переглядів

Про книгу «Дім дивних дітей. Книга 3. Бібліотека душ» Ренсома Ріггза

Книга «Дім дивних дітей. Книга 3. Бібліотека душ» – третя частина гостросюжетного містичного циклу «Дім дивних дітей», що знайомить читача з рештою незвичайних мешканців дитячого притулку міс Сапсан і розкриває таємницю походження головного героя Джейкоба. Продовжуючи мандрувати серед часових петель та рятувати викрадених дітей, Джейкоб разом зі своїми найкращими друзями та помічниками Еммою та Едісоном потрапляють з підземного Лондона XX століття до Англії вікторіанської епохи. Якщо ви хочете пройнятися готичною атмосферою цього міста, в деталях роздивившись його злидні, бруд і хвороби, радимо читати онлайн цю атмосферну та захоплюючу книгу.

На цей раз перед Джейкобом стоїть вкрай важливе і небезпечне завдання: знайти таємничу бібліотеку величних Дивних в справжніх диявольських нетрях. Той, хто знайде цю скарбницю, отримає величезну силу. Проте хлопець не усвідомлює, що йде в самісіньку пастку, наближаючись до цього заповітного місця. Зло давно розшукує цього невловимого сміливця, і тільки зараз йому вдалося заманити його до себе в хащі. Адже головний герой книги є Бібліотекарем – тим, хто приховує таємниці бібліотеки та завдяки їй пробуджує в собі особливі здібності.

Роман «Дім дивних дітей. Книга 3. Бібліотека душ», як і попередні частини серії, доповнений фотографіями дивних дітей з чергової часової петлі. Поряд з цим читач дізнається деякі секрети вже відомих мешканців дитячого будинку. Саме третя частина циклу дає найповніше уявлення про цих персонажів, що застрягли у вічному дитинстві, розкриває механізми і причини їхнього способу життя та звичок.

У цій книзі відбувається кульмінаційна подія – боротьба Джейкоба та його компанії з Порожнечею та головним Злом. Ренсом Ріггз з розмахом намалював моторошні декорації, в яких повністю розчиняєшся, зачаровано слідуючи в самісіньку гущавину подій за головними героями.

Хто хоче отримати цілісну картину про Дім дивних дітей та його мешканців з найдрібнішими зібраними пазлами, поспішайте скачати «Дім дивних дітей. Книга 3. Бібліотека душ» Ренсома Ріггза. Цей твір чекає на вас у нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Наші відвідувачі можуть отримати цей роман та інші твори цієї серії безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дім дивних дітей. Книга 3. Бібліотека душ» Ренсома Ріггза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *