«Дім на краю ночі» Кетрін Беннер

«Дім на краю ночі» Кетрін Беннер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1364 переглядів
1364 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дім на краю ночі» Кетрін Беннер (анотація)

Книгу «Дім на краю ночі» Кетрін Беннер читають у всьому світі, бо це та історія, яка варта уваги, адже розповідається у ній про життя кількох поколінь однієї родини, представникам якої судилось пережити і війні, і соціальні депресії, і фінансові кризи, і інші випробування. І хоч труднощів і важких періодів було багато, героям вдалось пройти їх достойно (хоча, можливо, й не всім).

У центрі оповіді знаходиться Амадео Еспозіто, який з Флоренції їде на острів Кастелламаре, сподіваючись знайти там роботу. А знаходить значно більше – наповнене подіями і емоціями життя.

З часом у чоловіка з’являються друзі, потім він зустрічає жінку, яка стає його дружиною, у них народжуються діти, а потім з’являються онуки і правнуки. А найцікавіше, що відбувається це все у будинку, який колись був місцевим баром, а потім довгий час стояв у запустінні.

Будівля носила назву «Дім на краю ночі», і ходили про неї різні чутки, наприклад, що вона проклята. Але головний герой у це не вірив, тому й оселився у будинку без вагань. А в результаті цей дім став справжньою фортецею для сімейства Еспозіто у бурхливому морі життя. Що б не відбувалось у світі, які б війни чи катаклізми не ставались, будинок продовжував стояти на своєму місці, а у його вікнах продовжувало горіти світло у вечірній час, показуючи, що життя продовжується, незважаючи ні на що…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дім на краю ночі» Кетрін Беннер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дім на краю ночі» Кетрін Беннер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *