«Дім, в якому» Маріам Петросян

«Дім, в якому» Маріам Петросян

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
512 переглядів
512 переглядів

Про книгу «Дім, в якому» Маріам Петросян

В центрі сюжету – інтернат для дітей з обмеженими можливостями, місце, наповнене тайнами та містикою. Хлопець Курильщик живе тут і намагається вгледіти добро і світ в цих темних і страшних стінах…

Книга «Дім, в якому» – не для всіх. Занадто багато персонажів, багато болю та принижень, багато секретів, які краще не відкривати. Але ті, що почали читати онлайн книгу «Дім, в якому» Маріам Петросян українською мовою, не можуть від неї відірватись.

Події відбуваються в спеціалізованому закладі, де підлітки вимушені виживати в прямому сенсі цього слова. І ще невідомо, що представляє більшу небезпеку – фізичне насилля чи моральне. Адже, як відомо, слово здатне вбити так само, як і ніж. Чому ж вихованці закладу так бояться вийти на свободу і покинути ці моторошні, розписані графіті стіни?

Радимо скачати книгу «Дім, в якому» Маріам Петросян безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Автор не пошкодувала фантазії і тільки читачеві вирішувати, де тут реальність, а де вигадка. 

Мудрий, ввібравший в себе десятки голосів та образів роман-вибух нікого не залишить байдужим.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дім, в якому» Маріам Петросян

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *