«Дім, в якому» Маріам Петросян

«Дім, в якому» Маріам Петросян

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7706 переглядів
7706 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дім, в якому» Маріам Петросян (анотація)

В центрі сюжету – інтернат для дітей з обмеженими можливостями, місце, наповнене тайнами та містикою. Хлопець Курильщик живе тут і намагається вгледіти добро і світ в цих темних і страшних стінах…

Книга «Дім, в якому» – не для всіх. Занадто багато персонажів, багато болю та принижень, багато секретів, які краще не відкривати. Але ті, що почали читати онлайн книгу «Дім, в якому» Маріам Петросян українською мовою, не можуть від неї відірватись.

Події відбуваються в спеціалізованому закладі, де підлітки вимушені виживати в прямому сенсі цього слова. І ще невідомо, що представляє більшу небезпеку – фізичне насилля чи моральне. Адже, як відомо, слово здатне вбити так само, як і ніж. Чому ж вихованці закладу так бояться вийти на свободу і покинути ці моторошні, розписані графіті стіни?

Радимо скачати книгу «Дім, в якому» Маріам Петросян безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Автор не пошкодувала фантазії і тільки читачеві вирішувати, де тут реальність, а де вигадка. 

Мудрий, ввібравший в себе десятки голосів та образів роман-вибух нікого не залишить байдужим.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дім, в якому» Маріам Петросян українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дім, в якому» Маріам Петросян

2 відповіді до “Дім, в якому”

  1. Маша Маша сказав:

    чудова книга.

  2. Катерина Катерина сказав:

    «Дім, в якому» вразив мене до глибини душі. Це незвична книга та описати її просто не можливо. Скажу відверто, її варто скачати. Понад 400 сторінок забрали в мене не один вечір, і це було не даремно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *