«Діоген» Іван Сенченко

«Діоген» Іван Сенченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1003 переглядів
1003 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Діоген» Івана Сенченка (анотація)

Чи доводилось вам читати онлайн книгу «Діоген» Івана Сенченка українською мовою? Якщо ні, зараз є чудова можливість познайомитись з цим твором українського письменника, у якому розповідається про відомого філософа, який вирішив, що людина може жити скрізь і у будь-яких умовах, навіть у бочці.

Діоген був реальною людиною, а не вигаданим персонажем, і він справді зробив собі «гніздо» у бочці, хоч там і було тісно, незручно, та ще й блохи кусались. До нього, як до видатного філософа, частенько звертались люди, які знаходились у пошуках відповідей на одвічні питання про сенс людського життя, любов і смерть. Та спілкування з ними не приносило Діогену справжнього задоволення.

Одного разу філософа побачив Олександр Македонський, видатний полководець. Дізнавшись, хто і чому сидить у бочці, він зацікавився Діогеном і захотів з ним поговорити. Його здивувало, що у чоловіка ще таке молоде обличчя, а він закував себе у таку тісноту, ніби якийсь старигань, якому більше нічого в житті не потрібно.

Македонський вирішив витягти Діогена з його «дому» силою, тому наказав своїм солдатам кинути бочку разом з філософом. Упавши, вона розлетілась на шматки, а Діоген звільнився, після чого його повели відмивати у бані, а потім – годувати смачною їжею…

Як сприймав це все і як поводився філософ, дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Діоген» Івана Сенченка українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Діоген» Івана Сенченка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Діоген» Івана Сенченка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *